[ad_1]

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 01

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 02

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 08

استودیو Y، درهمکاری با PlaceFormSpace، یک اتاق دیگ بخار قدیمی کارخانه سیگار را احیا کرده است ، با تدبیر و پایداری ، منطقه صنعتی را به یک سالن آبجو و فضای رویداد منحصر به فرد تبدیل کرده است. زمین Stompingبه

مکان توسعه در منطقه صنعتی و مسکونی حومه بیرونی ملبورن واقع شده است. در حالی که ساختمان موجود را در طراحی معماری گنجانده بود ، به منطقه بندی دقیق توجه شد تا اطمینان حاصل شود که بخش ها صمیمی هستند و در عین حال تجربه سالن آبجو با طرح باز را حفظ می کنند. حداقل اتمام کار باعث ایجاد حس صنعتی معاصر می شود در حالی که اقلام پیدا شده از ساختمان اصلی کارخانه الهام می گیرند.

مربوط: تبدیل پلانته از سینمای متروک بزرگسال در مادرید به سالا اکوئیس.

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 09

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 11

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 16

ساختار مشبک چوبی با ارتفاع کامل ، ویژگی اصلی معماری است – به صورت مدولار و در معرض دید طراحی شده است ، که بصری فضاهای بیرونی و داخلی را به هم مرتبط می کند. از نظر داخلی ، یک هدف عملی ، حمل و خدمات مانند روشنایی ، AV ، تجهیزات مکانیکی آبجوسازی و پیتون های آبجو ، با کاشت به عنوان یک کاربرد کاربردی ثانویه انجام می شود. در خارج از شبکه برای پشتیبانی سقف های جمع شونده ، سقف های شفاف و دیوارها استفاده می شود. به هم آمیخته با محوطه سازی ، به فضا اجازه می دهد تا شخصیت را توسعه داده و در طول زمان تکامل یابد. همه اتصالات پیچ و مهره هستند و تیرهای چوبی را می توان در پایان عمر ساختمان یا زمانی که نیاز به استفاده متفاوت است ، دوباره استفاده کرد.

منطقه عملکرد جداگانه در عین انعطاف پذیری ، زیبا و جاودانه طراحی شده است. سقف های بلند ، آویزهای عمودی ، طاق ها ، رنگ مشکی سفارشی و سوئیت عروس خصوصی همه در عین ادای احترام به ساختمان اصلی ، فضای منحصر به فرد را افزایش می دهند. راه پله سالن آبجو به پل بالای منطقه آبجوسازی منتهی می شود. این سایت به منطقه امکانات رفاهی و دفاتر پیوند می دهد و چشم انداز بالایی از سالن آبجو و همچنین بینشی از منطقه آبجوسازی از بالا ارائه می دهد. نوار U شکل ، سالن آبجو را از باغ آبجو جدا می کند و یکی از عناصر کلیدی و مرکزی فضا است.

مربوط: Deeds Brewing Taproom توسط Splinter Society.

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 17

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 21

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 26

Studio Y Stomping Ground Melbourne Cigaret Factory Adaptive Reuse Photo Derek Swalwell Yellowtrace 27

هر نوری که روی پروژه نصب شود داستان خاص خود را دارد. مفهوم نورپردازی برای تکرار ایده جلسه آبجو غروب آفتاب طراحی شد. همه اتصالات نور به گونه ای طراحی شده اند که دارای لایه هایی از فیلترهای بهینه هستند که رنگهای طبیعی غروب را تکرار می کنند. در تعهد به پایداری و یکپارچگی ، طراحان نورپردازی تعدادی از وسایل را از جمله بازسازی اتصالات نور اصلی کارخانه ساخته اند. این پروژه جدیدترین همکاری طولانی مدت بین Studio Y ، PlaceFormSpace و Stomping Ground است.

اتمام صنعتی و انتخاب مصالح ، عناصر بازیافتی از محل و افزودن شبکه چوبی با حس طبیعی آن ، یک مکان پذیرایی مدرن و پیروزمندانه مطابق با نام تجاری Stomping Ground Brewery ایجاد می کند.


[Images courtesy of Studio Y. Photography by Derek Swalwell.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *