[ad_1]

Uchronia Cafe Nuances Photo Felix Dol Maillot Yellowtrace 01

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris عکس Felix Dol Maillot Yellowtrace 03

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris عکس Felix Dol Maillot Yellowtrace 04

Uchronia Cafe Nuances Photo Felix Dol Maillot Yellowtrace 09

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris Felix Dol Maillot Yellowtrace 10

Uchronia که به‌طور شگفت‌انگیزی معاصر و چند رشته‌ای است، با فضای داخلی آینده‌نگر که در نمای آرت دکو پاریس قرار دارد، بازمی‌گردد. این ساختمان که در کنار میدان وندوم در خیابان دانیل کازانووا قرار دارد، اکنون کافه نوانس، یک خانه سرخ کردنی جدید و کافی شاپ شهری را در خود جای داده است.

نمای میراث که زمانی در دهه 1920 یک فروشگاه مواد غذایی بود، هنوز به شکل اصلی خود یافت می شود. در فلزی آن با نقوش مشخص آن دوره الهام گرفته از تکیه گاه های مواج ایجاد شده توسط Uchronia است که در پنجره ها، کیسه های پنبه ای ظریف حاوی دانه های گرانبها را هنرمندانه نشان می دهد.

مربوط: رستوران جنگل در موزه هنر مدرن پاریس توسط Uchronia.

Uchronia Cafe Nuances Paris عکس Felix Dol Maillot Yellowtrace 13

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris Felix Dol Maillot Yellowtrace 11

Uchronia Cafe Nuances Photo Felix Dol Maillot Yellowtrace 15

در داخل، اتاق اول تقریباً دست نخورده است. مواد و خطوط آرت دکو با دو پایه فولادی برس خورده در هم می آمیزند و دیالوگی بین این دو دوره ایجاد می کند. دیوارهای مرمر، آهن فرفورژه و آینه های اریب همگی با یک سقف بلند ساخته شده از غرق شدن شیشه – تکنیکی که شامل قرار دادن یک ورق نقره یا طلا در زیر شیشه و کشیدن روی آن با قلم خشک است.

به دور از زبان صنعتی رایج در پروژه های مهمان نوازی، این جعبه جواهر فضا پر از شگفتی است. چشم از طریق سه فضای ساده به نوار اسپرسو نارنجی درخشان در انتهای سالن کشیده می شود. این نوار آینده‌نگر که چیزی شبیه یک کشتی کهکشانی عصر فضا است، با سقف شبکه‌ای با نور پس‌زمینه، محیطی کاملاً غیرمنتظره را برای نشستن و لذت بردن از یک اسپرسو ایجاد می‌کند.

Uchronia Cafe Nuances Paris عکس Felix Dol Maillot Yellowtrace 26

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris Felix Dol Maillot Yellowtrace 28

عکس Uchronia Cafe Nuances Paris Felix Dol Maillot Yellowtrace 12

با نگاهی به پشت میله، فضای دوم نمایان می شود زیرا قفسه ها یک گرادیان رنگی از پارتیشن های بریده را تشکیل می دهند. در پالتی از رنگ‌های برگرفته از نقاشی‌های دیواری در جلو در رزین Kazus، بسته‌های رنگی منظمی از قهوه از سراسر جهان را در خود جای می‌دهند. سقفی از آینه ها که به عنوان یک فضای انتقالی عمل می کند، همچنین با نور پس زمینه، گفتگوی بین ورودی و کافی بار، بین شیشه های eglomise و LED ها و بین تخصص گذشته و حال را ادامه می دهد.

Uchronia با استقبال از تاریخ پاریس و محیط شهری، عشق به رنگ و جزئیات ظریف را در ژستی بیان می کند که ظرافت و ظرافت برند همنام را درک می کند.

بیشتر فضای داخلی کافی شاپ را در Yellowtrace ببینید.


[Images courtesy of Uchronia. Photography by Felix Dol Maillot.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *