[ad_1]

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 01

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 03

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 09

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 02

وقتی نمی توانید تعطیلات داشته باشید، چرا استراحتگاه را برای خود نمی آورید؟ نینا مایا دقیقاً این کار را انجام داده است و یک خلوتگاه بسیار مورد نیاز را برای یک خانواده چهار نفره در قلب بالمین سیدنی ترتیب داده است. این خانه که حس و حال خانه‌ای ساحلی مدرن را به تصویر می‌کشد، لوکس است، اما با انتخاب متریال رنگ‌آمیزی زیبا از تراورتن، الوار، دیوارهای گچ‌کاری شده و برجسته‌های برنزی ترکیب شده است.

این اقامتگاه سه سطحی با تناسب سخاوتمندانه به عنوان فرار از شهر برای یک خانواده جوان طراحی شده است. برای تسهیل این درخواست، کل سایت به طور عمیق کاوش شد و اجازه ساخت یک سطح زیر زمینی جدید را می دهد که کاملاً به اوقات فراغت و سلامت اختصاص داده شده است. در زیر زمین همه امکانات لوکس با یک سالن ورزشی، اتاق بخار، فیلم خانگی، تئاتر و بار وجود دارد.

مربوط: خانه هنر در Bellevue Hill اثر Nina Maya Interiors & Bevan Boss Design.

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 12

مواد تصفیه شده و مینیمال و نجیب برای انجام تمام صحبت ها. صنایع دستی و عناصر معماری وسعت و فضا داده شده تا واقعا بدرخشند. یک شومینه با طراحی ساده توسط یک استاد سنگ تراش با دست ساخته شد و سه تکه سنگ تراورتن منحنی با دقت در طی سه روز نصب شد.

در کابین اصلی، پالت تونال نرم همراهی آرام با روکش منحنی است که با سیمان میکرو پوشیده شده است. حوض های یکپارچه با دست از سنگ مرمر سفید نرم البا ساخته شده اند و دیوارهای گچ کاری شده مارمارینو را تحسین می کنند.

در حالی که به طرز چشمگیری تیره و تار بود، پالت مواد متفکرانه و در نظر گرفته شده بسیار گسترده بود، از جمله سنگ تراورتن ایتالیایی، کفپوش بلوط فرانسوی، مرمر Arabescato، لهجه هایی از فرش های برنزی و ابریشمی.

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 17

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 20a

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 22a

Nina Maya Interiors Balmain Residence Sydney Property Photo Anson Smart Yellowtrace 25

هر فضا با مبلمان و هنری به دقت طراحی شده بود که استعدادهای محلی و خارجی را تجلیل می کند. فرم های ارگانیک قابل توجه معمار استرالیایی و طراح مبلمان، دانیل بودام، نقش مهمی را در فضای داخلی، تکمیل کننده پالت تعریف شده ایفا کرد. مبل Wave او که در اتاق استراحت قرار دارد، از روزهای تابستانی در امواج غلتان الهام گرفته شده است. شکل شهودی و راحت، حس غنایی را برمی انگیزد و با فضای داخلی بازی می کند در حالی که به طبیعت مینیمال و ظریف خانه پایبند است.

یافته های منحصر به فرد قدیمی از سراسر جهان، پویایی و زرق و برق جهان وطنی را به فضای داخلی نرم می بخشد. با لایه هایی از قطعات طراحی شده توسط نینا مایا – از چهارپایه های برنجی و چرمی در آشپزخانه گرفته تا تخته سنگ تراورتن و مخملی و میزهای کنار تخت در اتاق خواب – فضای داخلی جریان دارد.

آثار هنری کلیدی شامل یک قطعه جذاب در راه پله است ژاوانگ هونگ یی منبع از طریق گالری Pier Marqو یک اثر سبک از Draga & Aurel از کومو، که در اتاق نشیمن بالای شومینه دیده می شود.

مربوط: مفهوم آپارتمان مجازی دانیل بودام مجموعه مبلمان جدید خود را به نمایش می گذارد.


[Images courtesy of Nina Maya Interiors. Photography by Anson Smart.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *