Artist in Residence: LOOKNOW گل سرسبد فروشگاه توسط Sò Studio

0

[ad_1]

So Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 24

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 20

So Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 29

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 25

جدیدترین فروشگاه پرچمدار LOOKNOW که توسط استودیوی Sò به تصویر کشیده شده است از جنب و جوش منطقه Xintiandi شانگهای استفاده می کند و مشتریان را از طریق سرگرمی هنر ، اشیاء و بافت به فرآیند خلاقانه دعوت می کند. فضای داخلی 240 متر مربعی که با شبیه سازی فضای استودیو و محل اقامت یک هنرمند ، ما را به یک فرار تصویری از یک خانه خلاق خیالی می برد.

شین تیان دی واقع در قلب شهر ، مسکن شیکومن دوران استعمار را با معماری معاصر شهر بزرگ مدرن ترکیب می کند. مطابق با این سنت ، طراحان برخی از وسایل اصلی را در کنار جدید حفظ کردند. آثار تاریخی – درهای عتیقه ای که از خانه قدیمی نگهداری می شوند و صخره های تصادفی که از معدن برداشته شده اند – اهداف زیبایی شناختی و کاربردی را برآورده می کنند ، زیرا این طرح ادامه تاریخ شهرهای شانگهای می شود.

مربوط: PEU به فروشگاه ورزش PEU در هانگژو ، چین توسط So Studio.

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 01

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 05

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 03

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 06

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه داخلی Mockup Yellowtrace داخلی

با در نظر گرفتن انعطاف پذیری ، Sò Studio فروشگاه را در سه قسمت مجزا – نمایشگاه ، نمایشگاه اصلی و لوازم جانبی سازماندهی کرد. منطقه نمایشگاهی که با چارچوب رنگ کره ای مشخص شده است ، یک نقطه کانونی قابل توجه است. مکانی برای پنجره های بازشو ، نمایش ها و نصب ها ، همچنین به عنوان یک قطعه انتقالی که هر یک از مناطق مربوطه را مشخص می کند ، عمل می کند.

دیوارهای آجری نمایان شده و فولاد سازه ای به دلیل دیگر ویژگی های دیگر ، حفظ شد. لوله های رها شده در قفسه های کیف های دستی قرار گرفتند و رنگ آبی به طور ناهموار اعمال شد و به ظاهر لایه برداری کنونی افزود. طراحان به دنبال ایجاد تعادل بین این عناصر صنعتی موجود با اشکال مجسمه سازی ، لهجه های رنگارنگ و تزئینات شگفت انگیز بودند.

مربوط: بازگشت به طبیعت: رستوران Lunar در شانگهای توسط Sò Studio.

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 16

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 15

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 11

بنابراین Studio Looknow گل سرسبد فروشگاه عکس Wen Studio Yellowtrace 12

بزرگترین ساختار فروشگاه ممکن است شگفت انگیزترین باشد. اتاق وسط که در مرکز ناحیه نمایش قرار دارد ، پارچه ای پوشانده است که زوایای سخت را نرم می کند. در حالی که گردش خون در همه طرف جریان دارد صندلی های دوست پسرانه مخملی با رنگهای اصلی قرمز و آبی در کنار آن قرار می گیرند – مناسب برای استراحت.

در قسمت لوازم جانبی ، کابینت های غیرطبیعی و اغراق آمیز میزان صدا را کم می کنند. یک چراغ ایستاده که شبیه صفحه پرتاب ، کابینت خالدار و فرش سفارشی است ، به اعتبار فروشگاه LOOKNOW’s it it شکوفا می شود. اتاق نشیمن که بین دیوارها محصور شده است ، مشتریان را بیشتر در دنیای هنرمند غرق می کند. با یک مبل ، فرش ، قفسه های لباس و چوب ، اتاق صمیمی احساس راحتی می کند.

این ترکیب جادویی فضاها و اشیاء مرزهای بین واقعی و تصور شده را محو می کند ، زیرا استودیو Sò مواد استفاده شده را در روایت معاصر LOOKNOW بازنویسی می کند.


[Images courtesy of Sò Studio. Photography by Wen Studio.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *