[ad_1]

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 43

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 34

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 35

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 06

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 44

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 10

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 08

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 13

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 04


“سنتز یکپارچه” (2020) توسط هونگجی یانگبه

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 03


“Momento” (2021) توسط FAHR 021.3به

Studio MK27 با الهام از زیبایی و اهمیت استعاری چشم انداز جزیره ، طرحی ظریف و موزون برای اقامتگاه جدید ترتیب داده است. پاتینا مالدیوبه پروژه هتل Capella در میان مجمع الجزایر جزایر فاری در آتل شمالی ماله واقع شده است ، نمونه ای رادیکال از طراحی بیوفیلیک است که فضاها و جوی را تشویق می کند که ارتباطات عمیق با طبیعت را تشویق می کند.

خطوط معماری ظریف به احترام کم باقی می مانند و هیچ وقت افق را زیر پا نمی گذارند ، به احترام به رنگ های پرجنب و جوش که شامل بلوز بالا و پایین می شود. محوطه سازی سرسبز هر کدام از 90 ویلای معاصر یک تا سه خوابه پاتینا مالدیو را در بر گرفته است و به گونه ای دعوت کننده به زندگی جزیره ای اطراف می پردازد.

پاتینا در مالدیو بی نظیر است: فرصتی برای دور هم بودن در کنار هم. یکی از دورترین نقاط روی زمین و هنوز مکانی برای ملاقات مردم طراحی شده است. ” معمار اصلی مارسیو کوگان توضیح می دهد. پاتینا مالدیو درگیری های طبیعی ما را در بر می گیرد: میل به صلح و مهمانی ، طبیعت و طراحی ، تکنولوژی و روستایی ، خودخواهی و بازتاب عمیق. “

مربوط: هتل Baja Club در لاپاز ، مکزیک توسط معماران Max von Werz و Jaune Interiors.

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 40

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 36

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 18

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 15

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 21

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 17

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 20

Studio Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 24

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 23

چشم انداز طراحی کوگان در اقامتگاههای تفریحی ، رستورانها و ساختمانهای اجتماعی منعکس شده است. فضاهای عمومی باز ، سبک و دعوت کننده به عنوان یک قلب تپنده مشترک به مجموعه وسیع هستند. یک غرفه بزرگ سفارش یافته جیمز تورل بدون هیچ زحمتی با انواع گزینه های خرده فروشی و غذاخوری ترکیب می شود. طراحی نفوذپذیر ساختمانهای جزیره ، که بر اساس سلسله مراتب بافتها و پوششها سازماندهی شده اند ، انتقال ملایمی بین فضاهای باز و بسته ایجاد می کند.

در سراسر فضای داخلی ، پالت های رنگی خاکی ، بافت های ظریف و سطوح مات با مواد آرکادی تکمیل می شوند تا گفت و گو با طبیعت ایجاد شود. چوب ، کتان ، چوب دستی ، طناب کاغذی ، سنگ و الیاف طبیعی از فضای داخلی بیرون آمده ، مرزها را تار می کند و دنیای خارج را در حالی که ساکنان را مجذوب خود می کند. منحصر به فرد برای مالدیو ، سیستم پنجره کشویی پانوراما از کف تا سقف اجازه می دهد تا ویلاها از هر سه طرف به عناصر باز شوند-در حالی که پرده های خاموشی سفارشی با لمس یک دکمه راحتی پیله مانند را ارائه می دهند.

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 26

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 27

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 29

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 30

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 31

استودیو Mk27 Patina Maldives Luxury Resort Yellowtrace 32


Skyspace Amarta نوشته جیمز تورل.

مبلمان آسیاب سفارشی شده توسط استودیو MK27 منحصراً برای پاتینا مالدیو دارای ویژگی های ظریف طراحی کاربردی و زیبایی هستند که تجربه اتاق را از قاب های تخت با کنترل پنل های یکپارچه تا محفظه های پنهان شارژ دستگاه افزایش می دهد. قطعات با دقت انتخاب شده از طراحان برجسته مبلمان در جهان فضاها را با شخصیت و لوکس رنگ آمیزی می کنند – از اعضای Bassam Fellows ، Lin Brasil ، Gervasoni و Vitra در داخل خانه. به Dedon ، Carlos Motta و Paola Lenti در خارج از منزل. درام بیشتر با ویژگی های منحصر به فرد از جمله ظروف یکپارچه دوقلو مستقل ساخته شده از سنگ مرمر Nero Marquina و حوضچه های تراش خورده از یک بلوک سنگ اضافه شده است ، که با کاشی های سفالی سفارشی ایتالیایی و وان های دو نفره ایستاده در نقاشی دیواری جبران می شود.

پاتینا که برای جذب مخاطبانی که به دنبال سفرهای همهجانبه و با تجربه هستند ، ایجاد شده است ، از ذهنهای مستقل با قدردانی عمیق از طبیعت و اجتماع و ارادت بی دریغ به رفاه کره زمین الهام گرفته است. این اقامتگاه میهمانان را تشویق می کند تا روابط واقعی با خود و جهان اطراف خود برقرار کنند. طراحی انسان محور تضمین می کند که فضاها با حالتهای طبیعی مهمانان جریان می یابند و ملایم و بصری نیازهای هر فرد را پیش بینی و تأمین می کنند به طوری که هیچ دو اقامت یکسان نیستند.

مربوط: مفهوم تفریحی Sharaan ژان نوول در AlUlá ، عربستان سعودی زیبایی تمدن های گذشته را جشن می گیرد.


[Images courtesy of Patina Maldives. Photography by Georg Roske.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *