Spatial Hybrid: The Collector توسط Framework Studio

0

[ad_1]

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 02

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 05

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 09a

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 07

چیزی در مورد مغازه های بدنه خودرو وجود دارد – مقیاس آنها ، سفتی فرم و روشنایی شدید همه با هم باعث ایجاد حس ترس می شوند – و من حتی یک شخص ماشین نیستم. برای یکی از جدیدترین پروژه های Framework Studio مستقر در آمستردام ، The Collector ، تیم به زیبایی صنعتی روی آورد و از فلز خام و بتن برای ایجاد خانه ای با انرژی مغازه در یک بسته مینیمالیستی استفاده کرد.

با یک ورودی نفس گیر برای شروع کار ، حجم صدا در اطراف گاراژ متمرکز است که تعدادی از ماشین های قدیمی را در خود جای داده است. یک پارتیشن دیواری شیشه ای آن را از فضای نشیمن جدا می کند ، زیرا فضای داخلی به عنوان یک اتاق مشاهده وسایل نقلیه از بالا عمل می کند.

مربوط: گاراژ قدیمی آمستردام تبدیل به یک خانه خانوادگی چشمگیر برای بارد + vanVoltt.

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 14

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 15

این انبار که در انبار سابق قرار دارد ، هرگز عملکرد خاصی را انجام نمی دهد. “این پروژه نه مسکونی بود و نه فضای اداری. همچنین انبار یا گالری نبود. ایجاد یک فرم ترکیبی بین همه این زوایای طراحی و ایجاد فضایی که به عنوان گالری الهام بخش باشد ، عملکردی مانند یک انبار داشته باشد ، بتواند به عنوان دفتر کار مناسب باشد و به عنوان یک پروژه مسکونی احساس شود بدون اینکه یکی از آنها باشد ، چالشی بود. “ تیم طراحی توضیح می دهد.

این دورگه بودن چیزی است که The Collector را بسیار خاص کرده است. اشیاء معاصر و مبلمان اواسط قرن که برای یک مشتری غیر معمول با طیف گسترده ای از سلیقه طراحی شده اند ، در چارچوبی بی رحمانه با نفوذ خودرو قرار می گیرند. با چارچوب اصلی ، سفت و سخت ، چارچوبی سرد و وسیع ، ایجاد فضایی گرم در سرتاسر منطقه – بدون از دست دادن ویژگی انبار ساختمان – تنظیم شده است. پرده های کتانی و نازک کاری چوب بلوط که توسط تیم ساخته شده است ، حداقل پس زمینه را نرم می کند.

مربوط: آتلیه فالا یک گاراژ قدیمی را به خانه ای در لیسبون پرتغال تبدیل می کند.

Framework Studio The Collector Home Amstel Fire Station Adaptive Resuse Photo Cafeine Yellowtrace 16

کلاسیک های طراحی فراوان هستند و به سرعت به امضای اقامتگاه های خصوصی Framework تبدیل می شوند. یک صندلی Guhl با ظاهر روبان مانند و سیمان طبیعی آن یک عنصر مجسمه ای را به انتخاب مبلمان اضافه می کند و شومینه ارگانیک را تکرار می کند. در کنار یک میز قهوه خوری Nerone & Patuzzi و یک چهارپایه Jan Janssen ، مشخص می شود که The Collector تنها تهیه کننده خودروهای فانتزی نیست.

مطمئناً با گاراژ رقابت می کند تعطیلات روز فریس بولر، کل مساحت بیش از 4200 متر مربع راحت است – فقط 3000 نفر بیشتر از آنچه در ابتدا پیش بینی می شد ، اما همانطور که چارچوب بیان کرد – “جمع آوری اینگونه پیش می رود”به قطعاً مشکلات بدتری نیز وجود دارد.

مربوط: مسکونی شماره 610: پنت هاوس آمستردام توسط Framework Studio.


[Images courtesy of Framework Studio. Photography by Thomas de Bruyne/ Cafeine.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *