Daily Edited QVB Flagship توسط استودیو الگو

0

[ad_1]

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 02

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 03a

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 05

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 01

بدون تأسف زنانه ، اما نه بیش از حد دخترانه ، صاف و دقیق مانند یک ساعت سوئیسی اما هرگز مکانیکی یا سرد-پرچمدار The Daily Edited (TDE) به عنوان یک فرمت کاملاً موفق از داستان موفقیت نام تجاری لوازم جانبی استرالیا ، محبت آمیز توسط عزیزان طراحی مبتنی بر سیدنی و موارد دلخواه Yellowtrace ، استودیو الگو. جدیدترین فروشگاه آجر و ملات این مارک مشارکت دو شرکت را ادامه می دهد ، (پرچمدار ملبورن TDE توسط الگو را اینجا ببینید) ، این بار در ساختمان نمادین ملکه ویکتوریا در سیدنی.

الگو همچنان بر اساس زبان تصویری که برای TDE در پنج سال گذشته ایجاد کرده است ، ادامه می دهد و از اصول طراحی ثابت استفاده می کند که “مینیمالیسم جالب و پیچیدگی شیرین” را به هم متصل می کند. یکبار دیگر خویشتن داری و لمس مادی ، همراه با رنگ صورتی مارک تجاری ، برتری دارد.

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 04

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store سیدنی خرده فروشی عکس T Pakioufakis Yellowtrace 08

پترن با کار با سطح پایینی معادل 60 متر مربع ، تصمیم گرفت دیوارهای اجاره را در پانل های لحافی و پارچه ای که روی Foss طراحی شده و توسط لوئیز سیگارت برای کوادرات طراحی شده است ، بپوشاند. سطح دیوارهای طرح دار شبکه ای به طرز هوشمندانه ای حجم زیادی از فضای ذخیره سازی پنهان شده در داخل را پنهان می کند.

تعدادی از عناصر مجسمه سازی و فولاد ضد زنگ ، شامل پیشخوان های فروشگاهی و پیشخوان های مونوگرام ، در کف مغازه وجود دارد. سنگینی این اشکال فلزی منحنی با نرمی دیوارهای صورتی رنگ و سقف بلند و سبک جبران می شود و به حس تنش دقیق تنظیم شده ای که در موفقیت بصری داخلی اهمیت دارد ، دست می یابد.

الگوی استودیو The Daily Edited Qvb Store Floor Plan Yellowtrace

ترازو با طعم آب نبات- پاولووا، توسط یکی دیگر از موارد مورد علاقه Yellowtrace ، سنگ فیبوناچی – کفها و سطوح روبرو را ترسیم می کند و یک لایه بافت دیگر را به پالت مواد می آورد. یک چراغ رومیزی درخشان و آینه ای-که در سال 1972 توسط معمار دانمارکی لوئیس وایسدورف طراحی و مجدداً توسط Gubi عرضه شد-پیشخوان فروش را تزئین می کند و جلوه ای یکپارچهسازی با سیستمعامل دهه 1970 را به فضای فوق العاده آینده نگر در فضای داخلی اضافه می کند.

تکمیل آخرین فضای غول لوازم جانبی استرالیایی The Daily Edited همزمان با آغاز آخرین قرنطینه سیدنی Covid-19 بود. فروشگاه با صبر و حوصله نشسته و منتظر است و آماده است تا در بهار امسال با کاهش محدودیت ها درهای خود را باز کند.

مربوط: Daily Edited Melbourne Flagship توسط استودیو الگو.


[Images courtesy of Pattern Studio. Photography by Traianos Pakioufakis.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *