Bayside House توسط استودیو McCluskey با Cera Stribley

0

[ad_1]

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 07

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 09

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 11

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 17

Bayside House واقع در Bayside ، ملبورن ، بازسازی یک پسوند مشکوک است که به خانه اصلی ویکتوریایی اضافه شده است. این همکاری بین استودیو مک کلسکی و سرا استریتی همچنین اولین بازی برای این فیلم را نشان می دهد استودیو مک کلسکی – به رهبری کارگردان کیت مک کلسکی که از نزدیک با او همکاری کرد موم وحشتناکمعمار پروژه ، مت هینزورث و سازه های لئونبه نتیجه نهایی ماهرانه ظاهر را از نما بیرون می کشد و آنها را به لهجه های مدرن براق تبدیل می کند که با فضاهایی بسیار بزرگ ساخته شده اند ، به راحتی می توان تصور کرد که آنها وارد یک نمایشگاه مجلل شده اند.

پروژه ای که تقریباً سه سال در دست ساخت است ، مختصر نامیده می شود یا دگرگونی فرمت موجود “بد تصور” است و برای تبدیل خانه به “خانه خانوادگی نمایشی” که مینیمالیسم را جشن می گیرد. خلاصه بلندپروازانه منجر به بازسازی شد که از راهرو موجود شروع می شود و با ظرافت به سمت بالا حرکت می کند و شامل اتاق خواب ها و حمام های جدید است که به طور ظریف در دو طبقه توزیع شده اند. افزودنی جدید حیاط ژاپنی را در آغوش گرفته و با رنگ سبز تیره طراحی شده است تا چارچوب فولاد تیره و سقف شیشه را ستایش کند. سطح شفاف ، آجرهای خانه موجود را نمایان می کند ، که هنوز با تکه های رنگ بسیار گرانبها برای پاک شدن حفظ شده است.

مربوط: میدل پارک رزیدنس توسط معماران کنراد.

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 18

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 19

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 21

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 22

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 25

تحت درخواست مشتری برای پالت عمیق تر – سمفونی خطوط محکم ، سنگ مرمر و رنگهای تزلزل ناپذیر خود را در اطراف فضا مسدود کرده است. سفید خنک و درخشان خود را در برابر دیوارهای جدید و موجود می کشاند ، تخته های کف موجود با لکه ای عمیق تر زنده می شوند و کاشی های مرمری دوده یا فرش های زغالی مخمل برای کفپوش جدید معرفی می شوند.

هر اتاق به گونه ای تنظیم شده است که ویژگی های یک گالری را نشان دهد. یک آشپزخانه جعبه ای متصل به قسمت فرعی با کابینت سفارشی رنگ آمیزی بلوط با دقت روی نیمکت جزیره با سنگ مرمر ایبیزا سفید و لعاب چسبناکی چسبیده است که باغ فراتر را نشان می دهد. نمای سنگ مرمر ترکی را می توان در اتاق اصلی ، با سنگ از وان تا نیمکت غرور و روی نیمکت در دوش کاشی کاری شده مترو با سنگ مرمر منحنی یافت. در جاهای دیگر ، با کنار هم آوردن معماری و شاعرانگی داخلی ، نازک کاری اتاق خواب به طرز دلپذیری با انحناهای سیال دیوارها هماهنگ می شود ، در حالی که چراغ های آویز بازیگوش با دقت آویزان می شوند تا هم از سقف جدید و هم از گلدوزی شده گلدوزی شده استفاده کنند.

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 36

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 39

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 35

Mccluskey Studio Cera Stribley Bayside House Melbourne Homes Photo Timothy Kaye Yellowtrace 45

جلوی خانه با لمس های جدید به یکپارچه سازی میراث و زمان حال افزوده شده است. درهای چوبی سابق با درهای قاب فولادی از جنس آبنوس جایگزین می شوند تا پنجره های خلیج اتاقهای جلویی را تکمیل کنند. این فضا که با آثار هنری جسورانه و نازک کاری سفارشی مزین شده است ، در حال حاضر به عنوان یک سالن و کتابخانه حساس برای خانواده مشتری در نظر گرفته می شود.

خلاصه ای ماجراجویانه برای نتایج ماجراجویانه ، Bayside House یک تلاش پویا بین مشتری ، طراحان و سازنده را نشان می دهد. هر فضا – با به اشتراک گذاشتن یک زبان مشترک در حالی که هنوز یک شخصیت متفاوت را معرفی می کنید – معماری را منحصر به فرد و خاص می کند.

مربوط: خانه باغ شهری در تورک توسط Rob Mills Architecture & Interiors.


[Images courtesy of McCluskey Studio. Styling by Marsha Golemac. Photography by Timothy Kaye.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *