[ad_1]

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 01

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 06

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 04

دومین پروژه هتل در استودیو هوم ، آلزاس لس آنجلس، یک بوتیک هتلی با مساحت 2 هزار متر مربع و 48 اتاق که با همکاری آن طراحی شده است معماران NMDA و توسعه CIM، بومیان نیویورک وست آدامز – محله ای در لس آنجلس غنی با تاریخ معماری و سنت هنری را جشن می گیرند.

این ویژگی هدفمند نشان دهنده فداکاری Home Studios به جزئیات و رویکرد محور برای طراحی است ، که منجر به فضایی شده است که هم محله را احساس می کند و هم با گسترش جامعه به طور مداوم برای تحول باز است. Alsace LA که به دلیل ظاهر و احساس متمایز پروژه های مهمان نوازی شناخته شده است ، به یاد ماندنی ترین و چشم نوازترین رستوران های Home Studios را به مقصدی لوکس و با طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچه تبدیل می کند.

طراحان از سنت معماری متنوع وست آدامز الهام گرفتند. هجوم جامعه جوان هنرمندان و کارآفرینان ؛ بافت و مواد گرم مدیترانه ای – منطقه ای که از نظر آب و هوایی و انرژی دارای روح خویشاوندی با کالیفرنیای جنوبی است.

مربوط: فرم-ملاقات-عملکرد: آپارتمان 20 Bond New York City توسط Home Studios.

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 07

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 08

طراحی داخلی هتل قدرت قصه گویی بصری را برجسته می کند ، عناصر جذابی مانند منحنی های نرم ، سقف و کف بلوط سفید و هنرهای خاص سایت را برجسته می کند. جزئیات شیرین و لایه ای – از جمله استفاده متفاوت از مبلمان و نورپردازی Home Studios قدیمی و سفارشی ؛ بافت فلوت ؛ گچ سفالی ؛ و مصالح چوبی گرم – به طور ظریف به پوشش گیاهی متنوع و محیط طبیعی کالیفرنیا اشاره می کند.

در بدو ورود به بوتیک هتل 48 اتاقه ، مهمانان در لابی صمیمی و خلوت پذیرایی می شوند که تقلیدی از رواق شبیه مدیترانه است. احساسات مسکونی ، دیوارهای منحنی و حیاط مرکزی نور را در هر یک از سه طبقه هتل فیلتر می کنند ، جایی که اتاق های آرام و مهمان نواز ، امکانات رفاهی و خانگی را در اختیار مهمانان قرار می دهد ، گویی در اقامتی با نظم خوب اقامت دارند.

هر اتاق 21 متر مربع دارای جزئیات دست ساز است ، در حالی که سوئیت های بزرگتر شامل بالکن یا تراس ، میز ناهار خوری سفارشی و مبل کشویی سفارشی است که جذابیت های سفرهای قدیمی را با راحتی های دنیای جدید ترکیب می کند. علاوه بر این ، استودیو هوم مبلمان سفارشی را برای هر اتاق سبک و دلپذیر طراحی کرد ، از جمله تابلو فرش های روکش دار ، کمد چوبی و چوبی ، و قلاب های برنجی مجسمه سازی ، مسافران را در میان احیای شهری پویا و پر انرژی به واحه ای گرم منتقل می کند.

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 15

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 10

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 11

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 12

Home Studios Alsace La Boutique Hotel Photo Andrew Gemma Ingalls Yellowtrace 17

با تأکید بر موارد غیرمنتظره ، هتل فضایی منحصر به فرد است که از نظر فرهنگی با هنر معاصر ، عکاسی و جزئیات طراحی بازیگوشان مرتبط است که ارجاعات ظریفی به آثار باستانی اروپا با استفاده از صنایع دستی محلی دارد.

در لابی ، یک دیوارنگاره کاشی ، که با همکاری هنرمند محلی LA ، Lukas Geronimas Giniotis ، طراحی شده است ، از موضوعاتی از هنر موزاییک باستانی استفاده می کند ، که شامل چهره هایی در آرامش در میان چشم انداز انتزاعی از جانوران و معماری کلاسیک است. مانند صحنه های اساطیری ، هر یک از نقوش کاشی جینیوتیس به استفاده از فضا در مناطق مشترک هتل اشاره می کند – غواصان در نزدیکی خروجی استخر ، چهره هایی که در نزدیکی سالن بدنسازی بازی می کنند و بدنهایی که از پله ها بالا می روند.

تعهد مداوم Home Studios برای ایجاد ارتباط شخصی با پروژه های آنها منجر به ایجاد مقصدی برای مسافران تفریحی و ساکنان لس آنجلس شده است.

مربوط: هتل Maslina در Hvar ، کرواسی توسط LA.M Studio.


[Images courtesy of Home Studios. Photography by Andrew & Gemma Ingalls. ]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *