8 محصول داخلی تجاری: برندگان جایزه بزرگ

0

[ad_1]

این 8 محصول به عنوان برندگان جایزه بزرگ برجسته بودند. ویراستاران BUILDINGS این محصولات را برای جبران نیاز ویژه صاحبان ساختمان و مدیران تاسیسات پیدا کردند. شما می توانید پیدا کنید انتخاب سردبیر و جایزه ی لیاقت و شایستگی برندگان

برندگان جایزه بزرگ - نوآوری های محصول 2019

8 برنده جایزه بزرگ

1. بوتانیکا | برف | آکوستیک

BOTANICA - آکوستیک از Snowsoundبوتانیکا یک برگ شکل است پانل صوتی توسط یک تکیه گاه فلزی کروم نگهداری می شود که می تواند با تمایلات مختلف ثابت شود و با ساختارهای مختلف تحمل ترکیب شود.

در سه نسخه دیواری ، سقفی و ایستاده آزاد موجود است. از ماده جاذب صدا و ثبت اختراع استفاده می کند که از ویژگی های برف افتاده تقلید می کند. صفحات Snowsound دارای ضریب کاهش نویز 1.0 هستند.

https://www.youtube.com/watch؟v=SBa7Yedc3i0

پانل موجود در نسخه منفرد را می توان با براکت استیل کروم شده بر روی دیوار لنگر انداخت. قاب های مدولار برای نصب دیوار یا نصب سقف به صورت طولی ترکیب می شوند.

BOTANICA یک صفحه صوتی شکل برگ است

این قاب ها از فولاد لوله ای کروم اندود ساخته شده اند که مشخصه آن انحنای سه بعدی لوله است. قاب نسخه نصب شده روی سقف دارای کابل های قابل تنظیم برای لنگر است. نسخه ایستاده از پانل ها با قاب لوله ای کروم اندود شده که دارای پایه فولادی با روکش پودر است پشتیبانی می کند.

محصول دیگر ارائه شده در این ویدئو FLAT است که جایزه Merit را دریافت کرد. اینجا را مشاهده کنید.

2. فلت تجزیه شده | پاتکرافت | کفپوش

نمد تجزیه شده یک خط است کاشی فرش این ساخته شده برای ویژگی های نساجی ، افزایش بصری هنرمندانه و مدرن الهام گرفته از صنایع دستی.

Deconstructed Felt توسط Patcraft

پارچه نمدی نبافته بر روی پشتی اصلی بافته شده سوزنی است که تا حدی قابل مشاهده است و صورت بافتی ایجاد می کند که کنتراست را افزایش می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=dPr_kUKljfc

این فرآیند از الگوی دوزی شده تقلید می کند تا تنوعی در محصولات ایجاد شود. سبک های متمایز با حفظ ظاهر منسجم نیازهای معماری و طراحی را برای مقیاس و الگوی متفاوت برطرف می کنند. در سه سبک (بخیه بالا ، دودویی و سرجی مدرن) در کاشی های 12 در 48 اینچ موجود است.

3. مخلوط | DFM | مبلمان

Blend یک عنصر متمایز از طراحی را به یک ساده می آورد پیکربندی بنچینگ.

ترکیبی از مبلمان DFM

این دستگاه قدرت و بالابرهای ستونی قابل تنظیم با ارتفاع را حمل می کند و در عین حال به کاربران امکان نصب لوازم جانبی را نیز می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=PSwgL_ftVaU
(اریک ریچموند ، رئیس ، DFM)

سادگی و گشودگی طراحی مبلمان یک مکان شخصی را مشخص می کند در حالی که بر فضای اطراف آن چیره نمی شود. این یک مقصد مشخص برای سبک های کاری فعال و یک محل کار است که بیشتر شبیه خانه است.

4. Paséa | صندلی های SitOnIt | صندلی

Pasea انعطاف پذیر ارائه می دهد مجموعه سالن مدولار که برای پشتیبانی از وضعیت فعال بدن و در عین حال نشستن بسیار راحت طراحی شده است.

Pasea SitOnIt Seating

صندلی های PaseaPaséa امکان ایجاد فضاهای متنوع با خط صندلی های نرم ، نیمکت ها و عثمانی ها را با هر نوع پیکربندی خطی یا منحنی امکان پذیر است.

یک پایه پلیمر با دوام همچنین باعث تمیز کردن مکرر و مواد شیمیایی سخت می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=udXRTbFxhWs
(ویو یی ، مدیر بازاریابی محصول و جورج نیکلاسکو ، مدیر مدیریت محصول ، صندلی های SitOnIt)

تمام صندلی ها و نیمکت ها با راحتی و مقیاس مناسب صندلی و راحتی مناسب برای کسانی که می خواهند استراحت کنند و کسانی که می خواهند کار کنند ، طراحی شده اند.

صندلی های Pasea در لابی

5. Connectrac Flex | کانترک | پشتیبانی فناوری

کانترک Flex فضاهای کاری را قادر می سازد به همان اندازه که نیروی کار امروز تقاضا می کند ، انعطاف پذیر و چابک باشند. فضاها به راحتی توسط نیازهای فعلی سازگار می شوند ارائه برق ، داده و اتصال AV جایی که لازم است

https://www.youtube.com/watch؟v=f3bnI29oNyY
(استیو باتچلدر ، مدیر فروش ، Connectrac)

Connectrac Flexکارمندان ، دانشجویان و بازدیدکنندگان همه انتظار دارند که هر کجا در یک ساختمان هستند ، “برق وصل کنند”. اما این فضای ساختمان نیز باید به حدی چابک باشد که بتواند برای بیش از یک هدف استفاده شود.

طراحان و مدیران ساختمان می توانند ظرف های الکتریکی را در مکان های مناسب قرار دهند ، سپس ظرف ها را برداشته و در هنگام تنظیم مجدد فضا ، یک درپوش مسطح روی سیم قرار دهند.

Connectrac Flex

6. سیستم تاتامی | تارکت | کفپوش

سیستم تاتامی از فضاهای سیال محل کار مدرن پشتیبانی می کند. با الهام از تاتامی سنتی ژاپنی ، ماژول های کفپوش به کاربران نهایی اجازه دهید تا در صورت لزوم صدا و ایجاد راحتی در زیر ، فضاها را در صورت لزوم پیکربندی کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=hnFt-eXVDOc
(تری موورز ، معاون طراحی آمریکای شمالی ، تارکت)

سطح نرم باعث بهبود راحتی کلی و ایجاد جو با دنج بودن خانه ، اما بدون درز و احساس سودمند بودن کاشی های فرش سنتی می شود.

[This product is also featured here: Fast Flooring for Changing Spaces]

ماژول های یکپارچه در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند که می توانند با ترکیب و تغییر مکان برای پاسخگویی به هرگونه الزامات طرح کف.

فرش ماژول Tarkett

بین پیکربندی مجدد ، نوار اتصال محکم ماژول ها را به عنوان یک واحد در جای خود نگه می دارد.

7. دارنده دستگاه موبایل کلاچ | تجهیزات دستشویی Bobrick | پشتیبانی فناوری

دارنده دستگاه موبایل جدید B-635 Klutch Bobrick برای کاهش نگرانی در مورد تنظیم لوازم الکترونیکی بر روی پیشخوان های مرطوب و جاهای دیگر ساخته شده است ، ایمن نگه داشتن دستگاه های تلفن همراه، تمیز و ایمن است.

دارنده دستگاه موبایل Klutch از تجهیزات دستشویی Bobrick

این کلیپ پس از قرار دادن دستگاه ، به آرامی در برابر دستگاه موبایل کاربر قرار می گیرد و آن را در جای خود قرار می دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=N-pnQP5OLO8
(Nilo Yagana ، مدیر واحد لوازم جانبی لوازم جانبی ، تجهیزات Bobroom Washroom)

به دلیل نصب آسان ، برای محفظه توالت ، فضاهای مشترک و مکانهای خصوصی که محل نگهداری بهداشتی در آنها مورد نظر است مناسب است. قلاب کیف یکپارچه آن تا 300 پوند را نگه می دارد و می تواند چندین مورد از تلفن های هوشمند گرفته تا تبلت ها و کیف ها را در خود جای دهد. کلاچ هم هست سازگار با ADA، برای عمل نیازی به گرفتن یا پیچاندن مچ دست نیست.

8. BuzziBracks | BuzziSpace | دیوارها و پارتیشن ها

BuzziBracks یک است سیستم معماری پویا این امکاناتی را برای متخصصین فراهم می کند که بتوانند به عنوان معمار خود در هر محل کار مشخص خدمت کنند.

BuzziBracks از BuzziSpace

قاب ها ، پرده ها و لوازم جانبی اختیاری آن که توسط آلن ژیل طراحی شده اند ، با ایجاد یک محافظ دیداری و صوتی در محیط های بزرگ و باز ، مناطق را تشکیل می دهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=GtcwxsfpcGY
(آلن ژیل ، طراح BuzziBracks ، BuzziSpace)

با انتخاب پارچه های شفاف یا مات ، از جمله پرده های صوتی کاهش دهنده سر و صدا ، و همچنین لوازم جانبی مانند میز کار ، قفسه ها و قلاب ها ، فضا را بدون مرز تعیین کنید و زیستگاه پویایی بسازید. در سه ارتفاع با ست پرده دو یا سه تکه موجود است. یک اکوسیستم کامل از محیط های خرد ایجاد کنید یا یک فضای مشترک را جدا کنید.

سایر برندگان ما را بررسی کنید:

برندگان انتخاب سردبیر نوآوری های محصول

برندگان نوآوری محصولات جایزه Merit

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *