7 سوالی که می توانید قبل از نصب ورودی های امنیتی دست دوم بپرسید

0

[ad_1]

اینترنت نحوه یافتن و خرید محصولات را تغییر داده است. امروز ، به سادگی نوشتن چند کلمه در یک نوار جستجو برای پیدا کردن دقیقاً آنچه شما نیاز دارید ، است. در عرض چند ثانیه می توانید محصولات جدید و دست دوم را برای فروش پیدا کنید.

محصولات دست دوم ارزان تر هستند و بسته به نوع محصولاتی که دارند ، این می تواند یک تصمیم خرید هوشمند باشد. باور کنید یا نکنید ، می توانید گاهی اوقات ورودی های امنیتی استفاده شده ، از جمله تورنورس ، درهای گردان یا درگاه ها را پیدا کنید. برای کسانی که محدودیت بودجه دارند ، این ممکن است وسوسه انگیز باشد. بنابراین ، آیا شما باید یک ورودی امنیتی دست دوم بخرید؟

امنیت ورودی ، فلزیاب - SL Swing ، Liberty Global ، هلند
عکس: SL Swing ، Liberty Global ، هلند

پاسخ سریع ساده است: واضح بمانید. مشکلات بالقوه زیادی وجود دارد. برای کمک به شما در هدایت این روند ، در اینجا هفت سوال مهم وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری بپرسید.

Th نکته ای که باید درباره ورودی های امنیتی استفاده شده س Askال کنید

1 آیا محصول ورودی امنیتی تحت ضمانت است؟

بیشتر ورودی های امنیتی الکترو مکانیکی هستند ، شبیه اتومبیل. آنها نیاز به نگهداری و نظارت مداوم دارند. حتی یک درب گردان ، تورنستیل یا پورتال محافظ امنیتی در ظاهراً عالی ممکن است در یک ماه یا یک سال پس از خرید شما مشکل تعمیر و نگهداری ایجاد کند.

به همین دلیل ، خرید کالای دست دوم را فقط باید در صورت وجود ضمانت محدود از طرف تولید کننده ، در صورت موجود بودن ، در نظر بگیرید.

اطمینان حاصل کنید که در قرارداد خرید شما نیز مشخص شده است که چه کسی ضمانت را نگه دارد. بیشتر تولیدکنندگان محصولات جدید خود را برای مدت یک تا سه سال گارانتی می کنند و این ضمانت نامه اغلب فقط قطعات را شامل می شود ، نه کار تعمیر یا تعویض.

2. ورودی چند ساله است؟

این یک سوال ساده است و نباید هیچ سردرگمی در مورد پاسخ وجود داشته باشد. فروشنده باید بتواند شماره مدل ، سال ساخت و سال خرید اصلی را به شما ارائه دهد. همچنین باید یک شماره سریال دست نخورده روی محصول قابل مشاهده باشد.

ورودی با علامت For Sale - تور Burn Edam Turnstiles با علامت For Sale
عکس: تورهای گردان Boon Edam با علامت فروش

3. آیا می توانید مطمئن باشید ورودی معتبر است؟

اینکه چگونه محصولات تقلبی جا افتاده در زنجیره تأمین جا افتاده است ، تکان دهنده است. از داروها گرفته تا موتورها ، وب سایت ها تا ساعت ، بررسی صحت هر چیزی که خریداری می کنند به عهده خریدار است.

هنگام خرید ورودی امنیتی جدید از یک تامین کننده شناخته شده و مورد اعتماد ، می توانید به اعتبار مارک تجاری اطمینان داشته باشید. همین مورد را نمی توان در مورد کالای خریداری شده استفاده کرد – به ویژه اگر این محصول از یک سایت حراجی یا سایت دیگری خریداری شده باشد که نظم خوبی نداشته باشد.

اگر این انتخاب را انجام دهید ، باید یک زنجیره مالکیت قابل تأیید وجود داشته باشد که از تولید کننده شروع می شود. واقعیت این است که حتی این اسناد و مدارک نیز قابل جعل است ، بنابراین هنوز خطر وجود دارد.

4. آیا محصول متوقف شده است؟

بی دلیل نیست که س questionال کنیم آیا تورنسیل استفاده شده یا ورودی امنیتی دیگر توسط سازنده متوقف شده است؟ اگر کالای متوقف شده را خریداری کنید ، ممکن است نتوانید در صورت نیاز قطعات جایگزین تهیه کنید یا تکنسینی را پیدا کنید که بتواند به درستی آن را سرویس کند.

اگر فروشنده شما صریح است و به شما می گوید که محصول متوقف شده است ، آنها همچنین باید بتوانند توضیحات کاملی در مورد مدل ، نوع ساخت و سال به همراه اطلاعاتی در مورد طولانی بودن قطعات در اختیار شما قرار دهند. با استفاده از این دانش ، می توانید در مورد اینکه آیا می خواهید خطر اضافی خرید یک محصول متوقف شده را بپذیرید یا نه ، آگاهانه تر تصمیم بگیرید.

امنیت ورودی مقابل آسانسورها - تورهای چرخشی نوری Boon Edam با سیستم آسانسور ادغام می شوند
عکس: تورهای چرخشی نوری Boon Edam با سیستم آسانسور ادغام می شوند

5. چرا ورودی امنیتی برای فروش است؟

مالک قبلی تصمیم گرفت این ورودی امنیتی را از هر کجا که نصب شده حذف کرده و به یک مالک جدید بفروشد. این باید دلیلی داشته باشد و آنها باید آماده باشند تا توضیحی صادقانه برای شما ارائه دهند.

ممکن است به سادگی تغییر در کاربری که به راه حل جدیدی نیاز دارد. از طرف دیگر ، ممکن است درب موارد تعمیر و نگهداری متعددی را ارائه داده و در آستانه خرابی باشد. همه شرایط در هنگام ورود به وضعیت فعلی معنا پیدا می کنند ، بنابراین حتماً به داستان واقعی پی ببرید.

6. چگونه ورودی امنیتی از نصب اصلی خود حذف شد؟

حذف نصب ورودی امنیتی بدون ایجاد صدمه یا آسیب به هر بخشی از آن نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. دلیل آن این است که آنها معمولاً روی زمین ، کف ، دیوارها یا شمشیربازی یا یک سازه سقف چسبانده می شوند. حتی نصب کنندگان معتبری که سطح بالایی از خدمات نصب را ارائه می دهند ، ممکن است در حذف نصب ورودی امنیتی مشکل داشته باشند.

بعضی اوقات ، وقتی پیمانکاران این نوع تجهیزات را برمی دارند ، کابلهایی را برش می دهند ، پاره می کنند یا می کشند که برای عملکرد آینده تجهیزات بسیار مهم است. با وجود قطعات سخت افزاری مورد نیاز مانند پیچ ​​و مهره های نصب ، لنگرها و پیچ های تر و تمیز ، قطعات کوچک برداشته شده می توانند دور ریخته شوند تا اینکه برای فروش مجدد و قرار دادن با بقیه قطعات ورودی جمع شوند.

هنگامی که ورودی امنیتی برداشته شده و مجدداً فروخته می شود ، تقریباً همیشه بدون جعبه محکم یا بسته بندی اصلی آن نیاز به حمل و نقل دارد. در نهایت ، با هر ورودی امنیتی ، بسیاری از قطعات دقیق وجود دارد که باید کاملاً کار کنند ، ممکن است احتمال اینکه فروشنده بتواند بدون آسیب رساندن به چیزی ، نصب ، حمل و نصب مجدد را انجام دهد ، کم باشد.

[Related: Security vs. Access in Healthcare Facilities]

7. اعتبار فروشنده چیست؟

در حالت ایده آل ، فروشنده سازنده اصلی محصول یا یک فروشنده یا شریک مجاز خواهد بود. با این حال ، ممکن است این مورد در ورودی های امنیتی استفاده شده که در اینترنت یا جاهای دیگر می یابید وجود نداشته باشد.

قبل از خرید ، از فروشنده در مورد ارتباط او با سازنده و چند توصیه مشتری س askال کنید. آیا آنها تا به حال یک تورنچیل یا در را با موفقیت برداشته اند و سپس آن مدل را دوباره نصب کرده اند؟

با سازنده اصلی تماس بگیرید و نظر آنها را در مورد محصولاتی که در نظر دارید در مورد وضعیت و اعتبار فروشنده و هرگونه ضمانت محدود محدود جویا شوید.

ممکن است به هیچ وجه مجاز به فروش مجدد نام تجاری نباشند – در این صورت شما باید مکالمه را متوقف کنید.

هزینه های مقدماتی در مقابل کل هزینه مالکیت

خرید یک ورودی امنیتی دست دوم ممکن است از نظر هزینه یک چشم انداز جذاب به نظر برسد.

با این وجود ، اگرچه ممکن است از این طریق هزینه های اولیه را پس انداز کنید ، اما در نهایت می توانید دریابید که کل هزینه مالکیت شما به مراتب بیشتر از مبلغی است که اگر ابتدا کالای جدیدی خریداری می کردید ، می پرداختید.

هنگام خرید یک کالای دست دوم ، شما در معرض بسیاری از مشکلات احتمالی هستید که می تواند کیفیت و قابلیت اطمینان ورودی امنیتی شما را تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این ، خرید یک محصول از این طریق مانع از آن می شود که ارزش کامل تجربه و تخصص سازنده و نصب کننده را در زمینه شخصی سازی راه حلی متناسب با نیازهای تجاری خود کسب کنید.

همچنین به مرور زمان از هرگونه به روزرسانی سازنده برای خدمات و پشتیبانی مستثنی خواهید بود.

به همه این دلایل ، قبل از تصمیم گیری در مورد خرید هرگونه تجهیزات ورودی امنیتی استفاده شده ، خیلی فکر کنید.

درباره نویسنده:

کوین توماسونکوین توماسون ، نایب رئیس Customer Experience ، بیش از 16 سال تجربه فروش ، بازاریابی و فعالیت دارد. وی در این مدت تیم هایی از ChannelAdvisor ، LexisNexis و SciQuest را مدیریت و هدایت کرده است.

کوین با این شرکت ها ابتکارات ، فرایندها و استراتژی هایی را ایجاد کرد که باعث افزایش حفظ مشتری و بهبود رضایت مشتری از چندین خط تولید شد.

دو مقاله انتخاب شده برای مطالعه بعدی:

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *