[ad_1]

اگرچه حقایق و ارقام در صنعت HVACR همچنان در نوسان است ، اما یک چیز ثابت است: بحران آب و هوا روند فعلی صنعت را هدایت می کند. در نمایشگاه AHR 2020، متخصصان در جلسات و در نمایشگاه نشان می دهند آنچه را که امروز در زمینه می بینند از تأثیر بحران آب و هوا ، از جمله حرکت های عمده به سمت کربن زدایی و تمرکز بیشتر بر کیفیت هوای داخلی بحث می کنند.

در زیر سه روند قابل توجه است.

1. حرکت به سمت کربن زدایی

شرکتهای HVACR در سراسر هیئت مدیره در حال اجرا و بهبود روشهای حرکت به سمت کربن زدایی یا کاهش مصرف کربن آنها هستند. در بخش تجاری ، پمپ های حرارتی وسیله اصلی کمک به ساختمانها برای از بین بردن فرآیندهای گرمایش و سرمایش هستند.

مت شولز ، مدیر ارشد توسعه محصول جدید تجاری AO Smith ، می گوید مشوق های سودمند به تقاضای پمپ های حرارتی کمک می کنند. برکلی ، کالیفرنیا ، حتی اولین شهر ایالات متحده آمریکا شد ممنوعیت گاز طبیعی لوله ها در ساختمان های جدید از سال جاری شروع می شود. در بروکلاین ، کارشناسی ارشد، اقدامی مشابه در حال انجام است که گاز طبیعی را در بازسازی گسترده ساختمانهای موجود ممنوع می کند.

(عکس: پمپ حرارتی تجاری 120 گالنی AO Smith ؛ اعتبار: AO اسمیت.)

شولز می گوید: “هنوز در اوایل قرار دارد ، اما علاقه به پمپ های حرارتی تجاری از بین نمی رود.” “ما از طریق آبگرمکن های خورشیدی و برخی چیزهای دیگر که آمده و رفته اند زندگی کرده ایم – اما فکر نمی کنیم [heat pumps] هر کجا می روم. ”

2. محصولات IoT / اتوماسیون بیشتر

در طبقه نمایشگاه ، بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان ، از جمله زیمنس و میتسوبیشی الکتریک ، به صورت یکپارچه نمایش داده می شوند محصولات اتوماسیون ساختمان. یکی از محرک های اصلی اتوماسیون داشتن توانایی نظارت دائمی و خودکار بر سیستم ها و دارایی های ساختمان است – از HVACR تا دسترسی به کنترل ها تا حفاظت از آتش.

[Related: How IoT Devices Enable Predictive Maintenance]

با سیستم های مجهز به اینترنت اشیا، همچنین فرصتهایی برای مدیران تاسیسات و دارندگان ساختمان وجود دارد تا درک بهتری از نحوه استفاده از ساختمان خود داشته باشند ، بنابراین در نهایت می تواند با کارایی بیشتری کار کند.

“تجهیزات و فن آوری بی سیم ، هوشمند ما به صاحبان ساختمان و گردانندگان ساختمان دسترسی به اطلاعات مفید را می دهد و اطمینان حاصل می کند که همه چیز آنطور که باید کار می کند – اگر اینطور نیست ، پس چه مشکلی وجود دارد؟” می گوید مایک شوارتز ، مدیر عامل Daikin Applied Americas. “آنها می توانند با دیدن تلفن هوشمند خود این موضوع را تشخیص دهند. اتصال جایی است که ما تمرکز زیادی روی آن قرار می دهیم. “

عکس: برنامه مدیریت ساختمان مبتنی بر ابر جدید زیمنس اپراتور ساختمان ؛ اعتبار: زیمنس

3. افزایش در اجرای VRF

ایالات متحده رشد دو رقمی در اجرای سیستم مبرد متغیر جریان مبرد (VRF)، سازیه دیکسون ، مدیر تحقیقات جهانی AC ، تهویه و تبرید BSRIA ، یک سازمان تحقیقاتی و مشاوره ای مستقر در انگلستان ، می گوید. وی افزود: “آمریكا واقعاً از فن آوری VRF استقبال می كند.”

[On Topic: HVAC Webinars]

برخلاف سیستم های معمول HVAC ، VRF حجم متنوعی از مبرد را به اواپراتورهایی می فرستد که فضاهای مختلف را کنترل می کنند ، نیازها و نقاط تنظیم را در هر فضا برآورده می کنند. این سیستم ها برای ساختمانهایی با گرمایش متنوع و بار خنک مانند مکانهای بزرگ اداری یا ساختمانهایی که به دنبال صدور گواهینامه LEED هستند ایده آل هستند.

مایک اسمیت ، مدیر ارشد بازاریابی در میتسوبیشی الکتریک ، می گوید VRF در ایالات متحده به یک “نقطه اوج” رسیده است. وی اضافه می کند ، “این واقعاً گیرنده است – تقاضای بازار باعث تصویب می شود.”

زمان تغییر

از بهبود مستمر فن آوری تا جدی بودن بحران آب و هوا ، صنعت HVACR در میان یک تحول بزرگ قرار دارد.

شوارتز می گوید: “در حال حاضر زمان تحولات عظیم در صنعت است.” “من مدت طولانی در صنعت بوده ام و هرگز اندازه تغییر را در این زمان ندیده ام. اما این فرصت زیادی را برای تولیدکنندگانی مثل ما ایجاد می کند و یک میله بالاتر و چالش برای حضور در انتهای اتفاقات است. “

بعدی را بخوانید: صرفه جویی در انرژی سیستم های VRF ارزش پول دارد

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *