3 برنده نوآوری در انتخاب محصول ویرایشگر برای ساختمان تجاری شما

0

[ad_1]

نوآوری های محصول ، ساختمانهابرنامه جایزه سالانه ، ابتکاری ترین محصولات داخلی سال را به نمایش می گذارد.

این جوایز برای هر شرکتی که در NeoCon به نمایش بگذارند آزاد است و توسط این شرکت ارزیابی می شود ساختمانها تیم تحریریه ، برگزیدگان نهایی را بر اساس عملکرد قابل اعتماد ، ساخت با دوام ، سهولت نگهداری و آنچه آنها را از سایر محصولات متمایز می کند انتخاب می کند.

3 انتخاب سردبیر ، 8 جایزه بزرگ و 16 جایزه شایستگی در ژوئن 2019 در NeoCon به جایزه ها اعطا شد.

روندهای NeoCon 2019

ما در NeoCon 2019 چندین روند قابل توجه در زمین را شناسایی کردیم ، از جمله این سه مورد:

چراغ های صوتی Luxxbox Blade1. محصولاتی که وظیفه مضاعف دارند.

دشوار بود که برخی از برگزیدگان نهایی را به دسته ها تقسیم کرد زیرا تعداد زیادی از آنها بین انواع محصولات تقسیم می شوند. یکی از گزینه های انتخاب ویرایشگر ما ، Luxxbox ، هم یک چراغ LED و هم یک درمان صوتی است. (در تصویر: Blade از Luxxbox)

2. تأكيد بر انعطاف پذيري.

تولیدکنندگان پیام را با صدای بلند و واضح از مشتریانی شنیده اند که نیاز به تنظیم مجدد فضاها با حداقل اختلال دارند. ما روشهای هوشمندانه بسیاری را برای پیکربندی مجدد فضا پیدا کردیم ، از کلاه مسطح در مسیرهای مسابقه ای Connectrac Flex گرفته تا گزینه های کف متحرک توسط Mohawk Group و Tarkett.

3. وسایلی که با کاربر حرکت می کند.

سیستم های نشستن که به راحتی قابل جابجایی هستند ، به سرنشینان این امکان را می دهد تا با تغییر نیازهای خود ، طرح های جدیدی ایجاد کرده و فضاها را شخصی سازی کنند. حتی برخی از شرکت کنندگان در مسابقه غیر مبلمان نیز از این جنبش استقبال کردند. BuzziDish ، یک پانل صوتی دیواری که یادآور یک بشقاب ماهواره ای است ، به راحتی می تواند کنترل صوتی را در هر کجا که لازم باشد ارائه دهد.

27 محصول داخلی مبتکرانه که مورد توجه ما قرار گرفتند

این 27 محصول برنده از امکانات انعطاف پذیر پشتیبانی می کنند ، به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند و کاربران را قادر می سازند فضاهایی متناسب با نیازهای آنها ایجاد کنند. در زیر ، 3 برنده ویرایشگر را مشاهده می کنید ، بالاترین تمایز ما ، با دسترسی به ما 8 جایزه بزرگ و 16 جایزه شایستگی محصولات

انتخاب ویرایشگر - نوآوری های محصول - 2019

3 ویرایشگرs برندگان انتخاب

1. نور صوتی تیغه | LUXXBOX

روشنایی صوتی Luxxbox - محصولی که وظیفه مضاعف را به همراه داردBlade مجهز به روشنایی LED با خروجی بالا است که می تواند جایگزین سایر روشنایی های کار در ایستگاه های کاری شود. این یک هدف دوگانه است محلول صوتی مقرون به صرفه.

برخلاف درمان های صوتی قابل مقایسه با سقف یا دیوار ، هر دو طرف آویز Blade در معرض دید قرار گرفته و سطح عملکردی برای جذب صدا را دو برابر می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=2sb2gs3hN0Q
(جیسون برد ، مدیر عامل و مدیر خلاق ، LUXXBOX)

Blade از ماده الیاف پلی استر متراکم ساخته شده است که حداقل 65٪ محتوای بازیافت پس از مصرف را شامل می شود و 100٪ قابل بازیافت است. در بیش از ده رنگ ، سه ارتفاع و طیف وسیعی از طول موجود است.

2. شبکه | کفپوش J + J

شبکه ، الف کفپوش کامپوزیت نساجی محصول ، برای جلوگیری از لغزش و افتادن و افزایش کیفیت هوای داخلی ، به بهبود آکوستیک ، راحتی و کشش کمک می کند (در مقایسه با یک سطح سخت).

https://www.youtube.com/watch؟v=CNAzcHdxn6k
(برندون کرسی ، مدیر توسعه تجارت ، J + J Flooring)

شبکه از کفپوش J + Jاین گرما و احساس سطح نرم را با دوام و ماندگاری فوق العاده سطح سخت ترکیب می کند.

دارای مقاومت در برابر لکه های شدید و توانایی مقاومت در برابر 5 میلیون قاچاق پا با کمترین سایش – تقریباً 40 سال پله در تاسیساتی با ترافیک متوسط ​​پا. هزینه چرخه عمر مالکیت کمتر از لاستیک ، LVT و VCT است.

تمام محصولات Kinetex ، از جمله Network ، هستند NSF 140 پلاتین دارای گواهینامه EPD و HPD است و همچنین دارای 50٪ اثرات زیست محیطی کمتر از کف سنتی است. محصولات Kinetex مانند Network بیش از 55٪ محتوای بازیافتی دارند و به طور کامل قابل بازیافت هستند.

3. نیمکت خواب Hiatus Sleeper | KI

نیمکت خواب Hiatus Sleeper از KIنیمکت خواب Hiatus Sleeper یک است راه حل خواب همراه که نیازهای متغیر را در محیط بهداشت و درمان جای می دهد.

طراحی جمع و جور و بسیار متحرک آن که برای دوستان و خانواده ای که به بیماران مراجعه می کنند ، در نظر گرفته شده است ، یک راه حل خواب را برای فضای بسیار محدود فراهم می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=-shyjc67VyA
(جان میلز ، جانشین KI کانادا ، KI)

کاستورهای قفل کننده بزرگ و با دسترسی آسان باعث می شوند تا Hiatus به سرعت و به طور م membersثر توسط اعضای کارکنان تغییر مکان یا تغییر مکان محصول برای نیازهای خانه انجام شود. از کنترل عفونت با مانع ضد میکروبی روی تشک و تحرک آسان برای تمیز کردن پشتیبانی می کند.

نشانه های دیداری نحوه استفاده از این محصول را نشان می دهد تا کارکنان مراقبت های بهداشتی وقت محدود خود را برای کمک به خانواده بیماران در زمینه تهیه وسایل صرف نکنند.

نیمکت خواب Hiatus Sleeper از KI
(عکس: Hiatus Sleeper Bench از KI)

Hiatus تا جایی که برای خواب نیازی به نشستن راحت نداشته باشد ، جمع می شود. این محصول دارای گواهینامه پایداری LEVEL و SCS Certified Green Indoor Advantage است. قاب فولادی قابل بازیافت و استفاده مجدد است.

به دنبال محصولات نوآورتر هستید؟ بقیه برندگان ما را بررسی کنید:

برندگان جایزه بزرگ نوآوری های محصول

جوایز نوآوری محصول Merit Award

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *