YSG Studio یک مغازه گوشه ای را به یک خانه خانوادگی تبدیل می کند.

0

[ad_1]

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 19

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 25

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 18

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 16

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 10

استودیو YSG یک مغازه گوشه ای ویکتوریایی متعلق به قرن نوزدهم در روزل سیدنی را به خانه ای مناسب برای چهار نفر تبدیل کرده است. با حفظ شخصیت تاریخی چارچوب موجود ، این اقامتگاه سه طبقه از خانواده ماسه سنگی با تلسکوپی دقیق از دورانها و تأثیرات هنری احیا شد. در داخل ، رنگها و بافتهای جسورانه به طور هماهنگ با حساسیت ملایم زمزمه می شود.

YSG با قصد استعمار فضای باز ، تمام نازک کاری و مبلمان اصلی را حذف کرد تا آشپزخانه ، ناهار خوری و نشیمن ترکیبی را در ویترین مغازه اصلی ایجاد کند. مبلمان و وسایل به طرز ظریفی به هنر نو نوین چارلز رنی مکینتاش شکوفا می شود و محدودیت آرام دستگاه های قاب چوبی از فضای داخلی سنتی ژاپن توجه می کند. در مجموع ، به دلیل تأییدیه های شورا و تغییرات ساختاری دقیق برای حفظ ویژگی های اصلی ، این پروژه سه سال به طول انجامید.

مربوط: Budge Over Dover توسط YSG Studio خانه معمول شما نیست.

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 08

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 06

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 09

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 04

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس املاک Prue Ruscoe Yellowtrace 33

همانطور که همه ستاره های برجسته نیاز به یک اقدام حمایتی عالی دارند ، سطوح لمسی و بافت نیز به شکوه دیوارهای سنگی کمک می کند. آنها به آرامی مداخله می کنند تا از تضادهای شدید بین قدیمی و جدید جلوگیری کنند و در عوض ویژگی های اصلی را افزایش می دهند. قاب های چوبی آغوش اطمینان بخش هستند که از شوجی الهام گرفته اند. یک آستانه عمیق بلوط رنگ آمیزی آبنوس تئاتر اتاق ناهار خوری را مانند یک طاق پروسنیوم برجسته می کند-به طور ظریف خطوط دیوار برداشته شده را تصدیق می کند. دو گوه چوبی جامد براق ، آرماتور را در هر دو طرف محکم می کند و ثابت های آشکار را در اطراف پنهان می کند. این مفهوم قوس زاویه دار به آرامی در اتاق خواب منعکس می شود و از لحاظ زیبایی از نازک کاری روپوش استفاده می کند و در عین حال به عنوان یک دستگاه آویزان عمل می کند. در چارچوب اصلی ، چوب کمد لباس و تخت را مانند حصیر تاتامی می پوشاند. با ایجاد یک درخشندگی مروارید از کاغذ دیواری با بافت چوبی قدیمی ، حالت خلوت مجلل افزایش می یابد. به طور مشابه ، نازک کاری آشپزخانه در یک قاب قاب از چوب مشبک در حالی که نیمکت جزیره با تکیه گاه های عمودی نرم زیر انبوه کوارتزیت چرمی جبران می شود.

با بررسی بیشتر کاربرد چوبی چوب ، هاله ای مستطیلی از سرخ استرالیایی با گوشه های کدر از بالای فضای خالی LED میز ناهار خوری این قطعه سفارشی طراحی شده و قسمت زیرین آن را بیان می کند. فنجان های کنده کاری شده صنوبر ، الهام گرفته از لوسترهای ونیزی Barovier و Toso ، علاقه را به سطح بالایی جلب می کند. پارچه های بیشماری در بافت پشمی و ابریشمی تکمیل کننده ویژگی های مات و درخشان دیوارهای حفره دار است زیرا نور و سایه بر آنها نقش می بندد. آنها از بافت نرم پوست مانند پارچه باتیک باستانی عتیقه بندی شده از شوجی در سالن تا درخشش سرپوش ابریشمی خاکستری صدف خراب در مجموعه اصلی را شامل می شوند.

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 26

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 29

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس املاک Prue Ruscoe Yellowtrace 30

Ysg Studio Soft Serve 75 Evans St Rozelle سیدنی عکس ملک Prue Ruscoe Yellowtrace 28

فضاها از طریق یکپارچه سازی الگو متورم و گسترش می یابند. خطوط کلان مربع سنگ فرش های کف در مقیاس مینیاتوری با کاشی های موزاییک استاد اصلی و پرده های کتان بافته یقه بنفش سالن هماهنگ می شود و جریان را افزایش می دهد.

در حمام اصلی ، نوارهای افقی کاشی های سنگ آهک با رنگ رز توهم تابش نور خورشید را در داخل ایجاد می کند. قرار دادن آینه های تاکتیکی بصری ابعاد را تقویت کرده و نور طبیعی را در کل باز می گرداند.

زاویه های سخت از طریق قرار دادن میزهای گرد ، مبلمان روکش دار ، سطوح موج دار و گوشه های تراشیده از جمله قفسه های چوبی لبه زنده در سالن و طاقچه نمایش به طول اتاق بالای اتاق نشیمن نرم می شوند. برآمدگی ملایم دیوار کنفی که از طاقچه حمایت می کند ، راحتی را افزایش می دهد ، زیرا اقتباس های مینیمالیستی از تزیینات رویی جذابیت ویکتوریایی را در اتاق خواب افزایش می دهد.

تحول هوشمندانه YSG در مغازه گوشه ای اواخر قرن 19 از طریق یک پالت رادیکال و زیبا ، خانه خانوادگی راحت و دلپذیری را ایجاد کرده است. با حفظ ماهیت تاریخی ساختمانها ، به ظاهر عجیب و غریب عناصر آرت نوو و سنتهای ژاپنی ، شکاف بین میراث و سبک مدرن را ایجاد می کند ، و در نتیجه یک نوع زیبایی شناسی کاملاً جدید ایجاد می شود. آفرین

پروژه های بیشتر توسط YSG Studio را در Yellowtrace مشاهده کنید.


[Images courtesy of YSG Studio. Styling by Felicity Ng. Photography by Prue Ruscoe.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *