Origin Float Center ژنو ، سوئیس توسط BUREAU

0

[ad_1]

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 02

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 01

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 10

به BUREAU اعتماد کنید تا بصورت تصویری تجربه جدید اثری و ناملموس شناور شدن را با آخرین پروژه خود ثبت کنید اصل و نسب مرکز شناور در ژنو ، سوئیس. BUREAU با مجموعه ای از مبلمان ، یک پروژه تحریریه و چندین معماری منحصر به فرد و معماری داخلی و پروژه های طراحی داخلی ، کمترین محدودیتی برای قدرت تصویر قائل نشده است. در این آخرین فضا ، مجموعه ای از رنگهای پاستلی همه چیز را که با آن روبرو می شوند می پیچند و باز می کنند تا حالت تعلیق تقریباً مایع ایجاد شود.

استودیو که با تصورات تغییر یافته بازی می کند ، از پرده ، ریل ، خطوط عمودی ، سطوح افقی ، قفسه ها ، صندلی های بلند و شبکه کاشی مکرر استفاده می کند که به عنوان یک چارچوب اندازه گیری سورئال عمل می کند. در میان شبکه رسمی مجموعه ای از عناصر مجازی مضحک پراکنده شده است که انسجام داخلی را قطع می کند. نیمکت های تزیین شده پاستلی و یک نصب سنگی اولیه در بالای سر با رنگ سبز پر جنب و جوش گیاهان ، فرم های ساخته شده و ارگانیک آنها در این واقعیت ساختگی همزیستی دارد.

مربوط: نصب هنری عمومی Folkform برای استخر سرپوشیده در Spånga ، سوئد.

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 06

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 13

Bureau Floating Realities Geneva Wellness Interiors عکس Dylan Perrenoud Yellowtrace 17

کار شیرانا شهبازی ، عکاس ایرانی تبار سوئیسی ، الهام بخش مستقیم بود. شهبازی در تناوب بین انتزاع و بازنمایی ، هندسه های انتزاعی را با مناظر طبیعی و ساخته شده کنار هم قرار می دهد. با این ترکیبات شگفت انگیز ، سطح و عمق با یک زمینه رنگارنگ و الگوی متقابل در ارتباط هستند. BUREAU بر اساس این احساس حرکت می کند و سفری را در بین احساسات ایجاد می کند ، تکه های رنگ به فضایی تبدیل می شوند و خطوط بین بیرون ، داخل و واقعیت های متصل کننده را محو می کنند.

از پنجره نمایش گرفته تا جعبه های سبک Jeff Wall ، کاربر از طریق یک سری مناطق غیرواقعی و “دو بعدی” هدایت می شود که با صمیمیت شدید غلاف آب شناور به پایان می رسد. این ترکیب کلی من را به یاد وس اندرسون می اندازد مانند فضای داخلی کره شمالی – توصیف شده به عنوان “سرزمین پری پاستیل” با Origin که به طور مشابه دنیایی و وهم آور است.

صمیمی ، آرام و به قول BUREAU “بشدت وابسته به عشق شهوانی” ، تجربه این مرکز شناور کاملاً یک سفر است ، و این قبل از رسیدن به یک مخزن شناور واقعی است.

سایر فضاهای داخلی اسپا را در Yellowtrace ببینید.


[Images courtesy of BUREAU. Photography by Dylan Perrenoud.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *