MB آپارتمان توسط معماران Bokey Grant

0

[ad_1]

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 03

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 04

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 08

آپارتمانی که از پدربزرگ و مادربزرگ به ارث رسیده است توسط معماران Bokey Grant Architects مرمت و بازسازی شده است. MB Apartment که پس از نامهای اولیه مشتریان ، مری و بن ، نامگذاری شده است ، نمای داخلی ساختمان آجری بلوند دهه 1960 را که 35 سال در همان حالت منجمد شده است به روز می کند. مشتریان به عنوان فرصتی برای ایجاد فضای تازه به دست آمده خود واقعاً متعلق به خود ، معمار سیدنی را مامور کردند تا شخصیت خود را در پروژه به طور واقعی منعکس کند. با این کار ، زمانی که یک آپارتمان نسبتاً تنگ با برخی نقص های ساختمانی جزئی بود ، اکنون با زیبایی مدرن و مینیمالیستی مزین شده است.

واقع در حومه آرام Drummoyne ، در بالای شیب که نمای چشم انداز CBD سیدنی و پل هاربر را نشان می دهد ، کفپوش 86 متر مربعی با یک رد پای نامنظم که دارای دو اتاق خواب ، یک حمام مرتب و منظم به سمت غرب است ، ارائه شده است. اتاق نشیمن در شمال ، و پودر/ لباسشویی ، و آشپزخانه بزرگ تقریباً محصور شده به سمت بیرون به سمت انتهای جنوب شرقی چسبیده است.

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 10

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 15

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 16

بوکی گرانت که با بودجه محدودی کار می کرد ، اکثر ردپاها را حفظ کرد و در عین حال فضاهای جیره بندی شده عجیب را متعادل کرد. اتاق خواب ها حفظ شده اند ، اگرچه یکی به عنوان یک استودیو/فضای مطالعه عمل می کند. آشپزخانه سابق که زمانی ناخوشایند از قسمت جنوبی استفاده می کرد ، به یک نیمکت موازی با یکدیگر متصل می شود که به طور م toثر به اتاق نشیمن متصل می شود ، در حالی که باقی آن به محل ذخیره سازی تبدیل می شود-چیزی که هرگز نمی توان از آن زیاد استفاده کرد.

دیوارها که زیبایی زیبایی معمار را منعکس می کنند ، با رنگ سفید ترد و پرانرژی رنگ آمیزی شده اند ، در حالی که چوب سخت محلی ، کف آن را پوشانده است. جیب های عجیب و غریبی که زمانی دیوارکشی شده بودند ، برای ذخیره سازی آلات موسیقی این زوج در معرض دید قرار گرفته است. منحنی جیب در ورودی در حمام تازه اضافه شده در حمام تقلید می شود-به طور مرتب با کاشی های کیت کات شکلات سفید پوشانده شده است تا با نازک کاری دانه ای عمودی و ترازوی خالدار پوست مطابقت داشته باشد. در جایی که منحنی وجود دارد ، معمار آن را کاملاً در آغوش می گیرد و آن را با لطف تکرار می کند.

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 18

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 19

Bokey Grant Architects Mb Apartment Drymmoyne Photo Clinton Weaver Yellowtrace 22

با در نظر گرفتن روال مشتریان ، هر دو که تمرین می کنند و موسیقی ضبط می کنند و گاهی اوقات تا اواخر ساعت کار می کنند – یک دیوار قابل اجرا در مقابل راهرو متصل به اتاق خواب و فضای نشیمن ، عایق صوتی اضافی ارائه می دهد. مکانیک دیوار با یک دیواره نازک شبیه به لنگه پوشانده شده است که قبل از انتقال به سقف کمی بلند در لبه های اتاق پیچیده شده است. مناطقی که برخی از خدمات ناخواسته را در معرض دید قرار می دهند ، برای ایجاد حس تمیزی به طور مرتب کنار هم قرار گرفته اند.

گاهی اوقات بزرگترین گزاره ها قبل از اینکه همه چیز را به طور کامل تغییر دهند ، کمی نیاز به بررسی امکاناتی است که می توانند در فضای موجود پنهان شوند. MB Apartments در این رویکرد برتری دارد – با حرکات ظریف که برای پذیرش مشتریان کار می کند ، گویای این است که تفکر و ملاحظه در خانه می تواند انجام دهد.

مربوط: JJ House در لیلیفیلد ، سیدنی توسط معماران Bokey Grant.


[Images courtesy of Bokey Grant Architects. Photography by Clinton Weaver.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *