Forte Forte Rome: مکعب اونیکس در شهر ابدی

0

[ad_1]

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 01

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 03

پشت نمای سنگ تراورتن سنتی در رم ، یکپارچه پر جنب و جوش سبز عقیق در انتظار شما است. این بوتیک مد که توسط بنیانگذار مارک تجاری ، جیادا فورته و شریک زندگی او ، مدیر خلاق رابرت واتیلانا طراحی شده است ، با رعایت وظایف مناسب ، رابطه هماهنگ شهر را با تضادها به تصویر می کشد.

این فروشگاه هشتمین پایگاه تجاری این برند است و فروشگاه های دیگر در مکان هایی مانند میلان ، پاریس و لندن واقع شده اند. هر مکان ریتم متفاوتی را دنبال می کند ، و داستان های منحصر به فرد و چند وجهی را با عناصر مشترکی که آنها را به هم پیوند می دهد و روایت پیچیده Forte Forte است ، روایت می کند.

این منطقه که در ویا بورگونونا ، در منطقه 4 رم قرار داشت ، زمانی قلب Campo Marzio بود. پر از هنرمند و پر از شخصیت ، این طرح تاریخچه ای غنی از خیابان ها را نشان می دهد تا فصل جدیدی را برای مارک تجاری رقم بزند. وسایل سبز مریم گلی که در یک ساختمان تاریخی محافظت شده از میراث فرهنگی قرار دارند ، لمس سبک و فعلی قلعه سنگ تراورتن هستند.

مربوط: The Shifting Feminine Aesthetic: فروشگاه Forte Forte در پاریس توسط رابرت واتیلانا و Giada Forte.

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 07

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 08

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 09

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 13

اونیکس که از افغانستان تهیه شده است ، به دلیل طراحی منحصر به فرد خود انتخاب شده است که حداقل به اندازه شهرهایی که در حلقه های مرمر آن قرار دارند ، دارای یک تاریخچه است. در یک شهر تراورتن ، یک سورپرایز خوشایند است که به جای باروک بودن ، احساس مدرن بودن می کند. در بلوک های متقارن بزرگ تصفیه شده و برای بدست آوردن یک سطح مات ، ساختار معدنی خاص آن هنگام تماس با نور ، شفافیت ظریف ایجاد می کند.

مانند یک جعبه زیبا ، کل محیط داخلی با آبشار آبشار روشن می شود. با آینه سه تایی که به دیوار نصب شده و یک سپر منحنی بزرگ به رنگ سبز مریم گلی به دو قسمت تقسیم شده است ، سقف قسمت اولیه فروشگاه سفید است و نوارهای دینامیکی همپوشانی دارد ، در حالی که در منطقه دوم ، سوراخ های درخشان دارای سقف گچ سفید آن هستند.

دیوار پشتی دارای صفحه هایی با برنج صیقلی است که روی خود جمع می شوند و توسط دوخت های ظریف لنگر انداخته شده اند. این لهجه براق بر علیه عقیق است ، همچنین برای ایجاد قفسه ، آینه و ریل های لباس تکان دهنده استفاده می شود – وسیله ای آشنا که در سایر پاسگاه های Forte Forte در سراسر جهان یافت می شود.

مربوط: بوتیک Forte Forte در میلان توسط مدیر هنری رابرت وتتیلیانا.

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 14

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 16

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 18

خرده فروشی لوکس Forte Forte Roma گل سرسبد Yellowtrace 27

درهای لولایی برنجی که با سوراخ های بیشتری سوراخ شده اند ، فضای داخلی زنانه و بلوز مانند را پوشانده اند و از مخملی کاپیتونه مجلسی رنگی پوشیده شده اند. مبلمان به عنوان توازن التقاطی به ماده با ذوق عمل می کند ، یک نیمکت دایره ای شکل تراشیده شده از یک بلوک گلدانه در اطراف گلدان ابر شکل حاوی گیاهی با برگ های بسیار غول پیکر. اشیا Found پیدا شده با وسایل جمع آوری شده مانند کتاب ، سفال و لابرادوریت ، سنگ یاس و سنگهای کوارتز صورتی رنگ که در آنسوی اتاق های رختکن به نمایش درآمده اند ، حس زیبایی در حجم ایجاد می کنند.

با توجه به اولین مشارکت خلاقانه آنها در رم ، این فروشگاه همان خصوصیات و شخصیت را نشان می دهد که تمام شاخه های متوالی آنها را تعریف می کند و به طور کلی هویت نام تجاری را در بر می گیرد. رنگهای تصفیه شده و نقصهای wabi-sabi سبک در کلاسیک گرایی بی انتها جمع می شوند.

مربوط: فروشگاه Forte Forte London توسط Robert Vattilana & Giada Forte.


[Images courtesy of Forte Forte. Photography by Danilo Scarpati.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *