[ad_1]

Co Design Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 01

Co Design Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 02

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 03

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 04

Co Co Design Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 06

دفتر طراحی CO-LAB Casa Areca به راحتی با سایه های خنک رایگان برگ نخل از بازدیدکنندگان استقبال می کند. این اقامتگاه سه طبقه که توسط یک باغ مخفی Areca Palms احاطه شده است ، در کنار شهر ساحلی تولوم ، مکزیک واقع شده است. این خانه تعطیلات ذکر شده در AirBnB که با لهجه های چای خامه ای و رنگهای ترمه شبیه سازی شده است ، آرامش را هدف قرار می دهد.

طراحی Casa Areca عمدتا تحت تأثیر کف دست های موجود در سایت است – و در نتیجه رد پای نسبتاً باریکی روی بلوک راست راست ایجاد می کند. اگرچه ، دو سطح اضافی در بالای زمین ، خانه را به مساحت 285 متر مربع شگفت انگیز تبدیل می کند ، که با برنامه ریزی مستقیم امکان پذیر شده است.

با ورود به مسیر باغ منحصر به فرد ، ورودی به یک آشپزخانه باز بزرگ ، نشیمن و غذاخوری باز می شود ، درهای شیشه ای از کف تا سقف با چارچوب مشکی قاب بندی شده است که می تواند خانه را به یک منطقه بزرگ آلفارسکو تبدیل کند.

مربوط: خانه آویو در تولوم ، مکزیک توسط دفتر طراحی CO-LAB.

Co Design Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 07

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 08

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 14

با چنین فضای بزرگ باغی برای کار ، معماران یک عرشه بزرگ برای قرار دادن درهای بزرگ و همچنین یک استخر معرفی می کنند. طبقه بالا دارای چهار اتاق خواب مجلل است که هر کدام دارای یک اتاق اختصاصی برای مراقبت بیشتر از خود هستند ، قبل از این که با یک باغ پشت بام دوست داشتنی که با درختان انبوه درختان در حال رشد به طرز غریبی به فضا سرازیر می شود ، تجربه ای زیبا از درخت را ارائه دهید. به

فراتر از جنبه زیبایی ، خانه با ویژگی های آگاه از نظر محیط زیست تعبیه شده است. پنل های خورشیدی برای استفاده از نور خورشید و پنجره ها برای استقبال از نسیم تهویه مطبوع نصب شده اند. با افزودن کف سنگی بتونی صیقلی ، دمای داخل با رابطه هماهنگ بین عناصر داخلی و خارجی متعادل می شود.

مربوط: خانه عاشق در مایورکا توسط معماران ISLA.

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 17

Co Lab Design Office Casa Areca Tulum Luxury Holiday House Photo Cesar Bejar Yellowtrace 18

در ظاهر ، Casa Areca از بلوک های CMU و دیوارهای بتنی با برجستگی هایی که با چوب های چوبی چاپ شده اند برای نشان دادن حرکت خورشید ساخته شده است. از نظر داخلی ، CO-LAB با اطمینان از انتخاب دقیق مواد و رنگ ، فضای منفی ضمنی را ایجاد می کند. رنگهای ملایم سوخته ماکادامیا دیوارها و راه پله های نیمه شناور را جبران می کنند تا درخشش گرم کننده ای را ایجاد کنند. قفسه های مستحکم داخلی و نیمکت های جزیره به آرامی با چوب برداشت شده محلی که در کابینت استفاده می شود در آغوش گرفته شده است. برداشت احساسات متناسب با مجموعه فیلم های عاشقانه ، بیشتر با نازک کاری سفارشی طراحی شده است که با همکاری معماران و صنعتگران یوکاتان طراحی شده است.

در چنین فضایی از گرما و رویاها – Casa Areca قطعاً رویای یک سفر تابستانی را به فروش می رساند. با وجود لبه های سخت همه چیز نرم می شود – و تصویر اشعه های خورشید در سراسر صورت من در حالی که از سبزیجات رایگان لذت می برم – من را در خیال ماجراجویی تابستانی بعدی خود قرار داده است.

مربوط: خانه تعطیلات PDM در مایورکا توسط استودیو Paradowski.


[Images courtesy of CO-LAB Design Office. Photography by Cesar Bejar.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *