[ad_1]

اشتراک SaaS ماه به ماه است و در صورت از بین رفتن ، طراحان و معماران دسترسی به پروژه های خود را از دست می دهند. با استفاده از یک مفهوم به تکمیل همه در یک نرم افزار BIM بروید بردارها و آنچه را که از آن شماست نگه دارید.

کریستوف تراپ با سارا بارت ، متخصص صنعت ، در مورد مجوز دائمی آنها صحبت می کند که به کاربران امکان می دهد نرم افزار را به طور دائمی نگه دارند. اکنون گوش کنید >>

در عوض متن را می خوانید؟

کریستوف تراپ: سلام بر همه باز هم کریستوف تراپ است. هنوز از کنفرانس AIA در لاس وگاس گزارش می دهید. و در این قسمت از پادکست ما ، من با سارا بارت صحبت می کنم. او یک متخصص ارشد محصولات معماری با Vectorworks است.

سارا ، ممنون که به ما پیوستی.

سارا بارت: ممنون که مرا در اختیار داشتید

کریستوف: آنچه در مورد سارا جالب بود ، بسیاری از چیزهایی که من شنیدم جالب بود ، اما سارا در واقع در تیم بازاریابی است. بنابراین ، یک متخصص صنعت در تیم بازاریابی. تنظیمات خارق العاده همانجا.

اما می خواهیم در مورد قیمت گذاری نرم افزار صحبت کنیم. بدیهی است که در صنعت روندی را شاهد بوده ایم. نرم افزار بیشتر و بیشتر به عنوان یک سرویس ، ابزارهای نرم افزاری بیشتر و بیشتری در آن وجود دارد.

اما برای شروع کار ، در مورد نرم افزار خود صحبت کنید؟ مردم برای چه کاری استفاده می کنند؟ چرا مهم است؟

سارا: Vectorworks یک نرم افزار BIM است ، که برای طراحان ، معماران ، معماران داخلی ، معماران منظر طراحی شده است. و حول فرآیند طراحی آنها طراحی شده است.

[Prefer an article? Perpetual Licensing Lets SaaS Users Keep Their Content]

بنابراین ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا از یک ایده به مرحله تکمیل برسید. و یکی از مواردی که ما در صنعت به ویژه با سایر نرم افزارهای BIM مشاهده کرده ایم ، انتقال آنها به یک مدل اشتراک است که برای نگهداری نرم افزار باید ماهانه آن را پرداخت کنید.

مسئله ای که برای طراحان وجود دارد نقاشی های آنهاست که از طریق نرم افزار ایجاد می کنند ، اساساً اسناد حقوقی آنهاست. اما اگر برنامه اشتراکی دارید و آن را حفظ نمی کنید ، در واقع دسترسی به آن اسناد را از دست می دهید.

Vectorworks همیشه یک سیستم صدور مجوز دائمی داشته است و ما می خواهیم این سیستم را به همین صورت ادامه دهیم زیرا می دانیم که برای مشتری مهم است که هر زمان که بخواهد می تواند به اسناد خود دسترسی پیدا کند.

کریستوف: و چه جالب در این مورد ، وقتی سارا گفت که از روی هوا ، من شبیه بودم ، چطور؟ چه کسی این کار را در SaaS انجام می دهد؟ هیچ کس این کار را نمی کند ، درست است؟ یا تعداد بسیار کمی از شرکت ها این کار را انجام می دهند زیرا آنها درآمد منظم ماهانه را می خواهند.

و البته ، ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد ، شما همچنین این تنظیم را دارید. مردم این گزینه را دارند. اما وقتی می گویید آنها مجوز دائمی دارند ، این به چه معناست؟ آنها یک بار آن را خریداری می کنند و سپس …

سارا: بنابراین ، آنها نسخه فعلی نرم افزار را خریداری می کنند. در حال حاضر ، این Vectorworks 2019 است. آنها آن را خریداری می کنند ، مالک آن هستند. تا زمانی که کامپیوتر داشته باشند ، می توانند نرم افزار را اجرا کنند و بنابراین به آن دسترسی دارند.

کریستوف: و اینطور نیست – انتخاب اپل نیست ، ما این را در iPhone ، iPhone 6 ضبط می کنیم. من حتی نمی دانم آیفون ها – به نظر می رسد بعد از مدتی دیگر کار نمی کنند.

بنابراین ، نرم افزار 2019 فقط به کار خود ادامه خواهد داد ، مگر اینکه به روزرسانی نشده باشد ، درست است؟

سارا: آره. آن نسخه از نرم افزار است و تا زمانی که بخواهید آن را دارید.

سپس ما همچنین یک برنامه تعمیر و نگهداری را با هزینه سالانه ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد هر سال نسخه به روز شده نرم افزار را دریافت کنید. شما هنوز هم آن نسخه های قدیمی را حفظ می کنید. شما همیشه آنها را خواهید داشت. شما هر ساله یک مورد جدید می گیرید.

اگر برنامه تعمیر و نگهداری را لغو کنید ، باید نسخه های نرم افزاری را که در اختیار دارید نگه دارید. اما اگر برای برنامه اشتراک هزینه نمی کردید ، لزوماً نسخه بعدی را دریافت نمی کردید.

و سپس چیز دیگری که داریم این است که ما مجوزهای اشتراک را به صورت ماهانه ارائه می دهیم. شاید شما یک یا دو مجوز داشته باشید و یک پروژه بزرگ داشته باشید که قرار است چند نفر را در آن استخدام کنید.

در این صورت می توانید ماهانه مجوزها را برای استفاده آن افراد اجاره کنید. و سپس آن نرم افزار به همان سبک اشتراک عمل خواهد کرد.

کریستوف: بسیار جالب. و به خصوص که ما هر روز شاهد نرم افزارهای بیشتری به عنوان یک سرویس در صنایع خود هستیم تا مدل های مختلف را ببینیم.

[Read also: Virtual and Augmented Reality for Construction]

من زودتر با کسی صحبت می کردم و آنها اصلاً هزینه ای از شما نمی گیرند. آنها از آن به عنوان ابزاری برای تولید سرب استفاده می کنند که این مدل کاملاً جدید دیگری است که من از آن استفاده نکرده ام.

بنابراین ، به نظر می رسد کاری که شما انجام می دهید بسیار مشتری مدار است.

سارا: آره. این چیزی است که ما همیشه به خود افتخار کرده ایم ، کاربران ما ، ما دوست داریم فکر کنیم که کاربران ما طرفداران قدیمی ما هستند. بنابراین ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که آنها به همین ترتیب باقی می مانند.

کریستوف: خارق العاده. سارا ، ممنون که به ما پیوستی. اگر در iTunes ، Spotify و غیره گوش می دهید ، ما را در Buildings.com بررسی کنید ، interiorsandsources.com.

کریستف تراپ در اینجا در کنفرانس AIA در لاس وگاس.

پوشش بیشتر کنفرانس AIA:

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *