PNY Burger Marais ، پاریس توسط برنارد دوبوا

0

[ad_1]

عکس برنارد دوبوئس پنی برگر ماریس پاریس Romain Laprade Yellowtrace 02

عکس برنارد دوبوا Pny Burger Marais Paris Romain Laprade Yellowtrace 03

عکس برنارد دوبوا Pny Burger Marais Paris Romain Laprade Yellowtrace 05

Bernard Dubois Pny Burger Marais Paris Photo Romain Laprade Yellowtrace 06

زنجیره برگرهای PNY که در سال 2012 راه اندازی شد ، رستوران همبرگر خود را در پاریس در قلب Marais افتتاح می کند. این ایده که توسط معمار بلژیکی ، برنارد دوبوآس طراحی شده است (در قسمت داخلی داخلی قبلی Dubois برای PNY در اینجا مراجعه کنید) ، این مشترک برگر تمام چوبی ، مشتریان را به یک فضای یکپارچهسازی با سیستمعامل بسیار جذاب تبدیل می کند.

این غذاخوری 50 متر مربعی خیلی بالاتر از اندازه جمع و جور خود است. نمای داخلی که بصری دستگیر می شود ، یک تعهد وسواسی به جزئیات را نشان می دهد ، با ارتفاع سقف به عنوان اصلی ترین دستگاه سازمانی.

دوبوآس شناخته شده به دلیل عدم ایجاد مرز بین ژانرهای مختلف سبک شناسی ، از منابع مختلفی برای طراحی رستوران استفاده کرد. اشکال این طاق به یک نقوش تکرار شونده از کتابخانه علوم Louvain-La-Neuve در بلژیک اشاره دارد – یک ساختمان وحشی گرای آندره Jacqmain که توسط طراح بسیار دوست داشتنی است.

مربوط: رستوران PNY Burger در پاریس توسط Bernard Dubois.

Bernard Dubois Pny Burger Marais Paris Photo Romain Laprade Yellowtrace 09

عکس برنارد دوبوا Pny Burger Marais Paris Romain Laprade Yellowtrace 15

فرم اسکلت به صورت مجموعه ای از قوس های چوبی تیره برای سقف ، قوس های وارونه ضد زنگ برای پایه مدفوع ، شیشه برای دسته در ، چوب سبک برای صندلی ها و نقش برجسته گچی بر روی دیوارها دیده می شود.

دقیقاً مانند کارلو اسکارپا ، هر جزئیات جزئیات کوچکتر دیگری را بوجود آورد که منجر به جزئیات حتی کوچکتر از همان مدل می شد.

رودی گنیر ، بنیانگذار PNY ، برای ساخت بهترین برگرهای پایتخت فرانسه در حال انجام یک مأموریت خود است. این هشتمین پاسگاه این زنجیره در خیابان Saint-Croix de la Bretonnerie در جنوب Marais مرسوم ، مد است.


[Images courtesy of PNY. Photography by Romain Laprade.]

آرک برنارد دوبووسیلینگ عاشقانه شدید افراطی فرانسوی تاسیسات دریایی Paris PNY BurgerrestaurantRomain Lapradescreenstimberwalls

درباره نویسنده

دانا تومیک هیوز

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *