[ad_1]

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 05

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 01

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 07

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 09

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 10

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 12

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 13

آبجو یک کالای ضروری است ، درست است؟ جامعه شکافته مطمئناً با جدیدترین پروژه خود نمونه ای از آن را ارائه می دهند. مشارکت با اعمال دم کردن، معماری و استودیوی طراحی داخلی مستقر در فیتزروی ، اولین Taproom کارخانه آبجوسازی را طراحی کرده است-یک مازاد آبجو در مقیاس کامل و چند حسی.

Taproom واقع در حومه ملبورن ، گلن آیریس ، در مرکز تولید آبجو مخصوص صاحبخانه قرار دارد و بازدیدکنندگان را به عمق فرآیند دم کشیدن می اندازد. با یک ورودی بی سر و صدا – نمای آجری که روی آن سقف دندان اره ای قرار دارد ، داخل آن شگفت زده می شود.

سکسی و براق ، فضای داخلی پوسته صنعتی را با اجرای صیقلی تر تفسیر می کند. فولاد مشکی زیبا ، صفحات فلزی ، چوب طبیعی گرم و جوزهای نرم با نمای اجمالی دیوارهای انبار مخلوط می شوند.

مربوط: پروژه آبجو اتمی در Redfern توسط YSG Studio.

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 23

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 22

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 21

سقف بلند عناصر سازه ای موجود را آشکار می کند – تیرهای سقفی چوبی قبلی بازیافت شده و به صورت رومیزی در آمده اند. الگوی چوب دانه انتهای متمایز برای عناصر کلیدی از جمله میله مرکزی بلند استفاده می شود.

با حفظ ظاهر ، فرم های کلیدی دم کشیدن فضای وسیعی را از مخازن برجسته تخمیر که در نوار تعبیه شده اند ، و لیست مداوم در حال تغییر از دم کرده های هفتگی تا بشکه های کهنه را به طور چشمگیری در اتاق ناهار خوری جمع می کند. اینها با تکرار صفحه های دایره ای که سطح زمین و سطح میان طبقه را تقسیم می کنند ، دوباره برقرار می شوند.

با توجه به اینکه همه مناطق برای امکانات تولیدی واقعی کار می کنند ، میله بلند طبقه دوم فرش شده مکانی مناسب برای نه تنها تماشای برخی از افراد است ، بلکه همچنین می توانید از چشم انداز پرندگان در مورد دم کردن در عمل دیدن کنید!

Splinter Society Deeds Brewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 18

اقدامات Splinter Society Derewing Taproom Photo Sharyn Cairns Yellowtrace 16

تجربه فضا با معرفی عناصر روشنایی تئاتر چند وجهی می شود. در ادامه الگوهای حاصل از فرآیند دم کشیدن ، چراغ های دایره ای در میله ادغام شده و آن را بیشتر به عنوان قطعه مرکزی تناسب برجسته می کند. نصب و راه اندازی LED صفحه نمایش را در فضاها روشن می کند. نورافکن یک نصب گلدار بزرگ ایجاد شده توسط هنرمندان گل را روشن می کند کیمیاگری نارنجی، افزودن یک لبه نرم به محیط مردانه.

اگر آبجو مورد علاقه شماست ، Deeds Brewing Taproom فقط بلیط است ، با Splinter Society طراحی یک تجربه همهجانبه که فقط از خود اکسیر کهربا الهام گرفته است.

مربوط: حمام و جو: اولین آبگرم آبجو بلژیکی در بروکسل توسط WeWantMore.


[Images courtesy of Splinter Society. Photography by Sharyn Cairns.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *