نکات برجسته از طبقه نمایشگاه AHR

0

[ad_1]

سامسونگ HVAC

بعد از صحبت کریستف با استیو پارکر از Samsung HVAC America در مورد محصول خنک کننده بدون باد آنها. در اینجا خلاصه ای از کریستوف در مورد مکالمه آنها آورده شده است:

سلام به همه کریستف تراپ با BUILDINGS.com در اینجا ، فقط با ورود به سیستم از حساب توییتر من.

صحبت با استیو پارکر در HVAC سامسونگ در امریکا تمام شد. و فقط به روزرسانی سریع آنچه در مورد آن صحبت کردیم: خنک کننده بدون باد.

خنک کننده بدون باد سامسونگ HVAC

بنابراین ، این مانند واحدهای تهویه هوا است ، می دانید آنها قبلاً هوای سرد و سردی را به شما می زدند. شما در یک اتاق کنفرانس نشسته اید ، هوا ادامه می یابد ، هوا خاموش می شود. اوه خدای من. ژاکت خود را می پوشید زیرا خیلی سرد است. شما آن را برمی دارید زیرا خیلی گرم است. این یک چیز پایان ناپذیر است.

خنک کننده بدون باد سامسونگ HVACبنابراین ، به هر حال ، من با استیو صحبت کردم و او این تجربه عالی و بدون باد را به من نشان داد.

اساساً ، چه کاری انجام می شود ، زیرا بله ، اوایل وقتی که واقعاً مجبور است آن را از درجه حرارت بالا تا هرجایی که می خواهید پایین بیاورد ، باد می آورد. اما پس از آنکه در آن درجه حرارت قرار گرفت ، باد کاملاً خاموش می شود و دیگر خبری از دمیدن نیست.

آنها انواع مختلفی از قطعات را در آنجا تهیه کرده اند که نشان می دهد شما می توانید برای ساختمان تجاری خود ، برای اتاق کنفرانس خود داشته باشید.

[How are HVAC companies recruiting the next generation?]

من در حالی که در هتلی اقامت داشتم به آن فکر می کردم و واحد تهویه مطبوع همچنان ادامه دارد و خاموش می شود و ادامه می دهد و آه ، خدای من. دمای مناسب چیست؟

بنابراین ، این یک ابزار واقعا جالب است. هوایی بر شما نمی بارد. به نظر می رسد یک رویکرد ابتکاری واقعی خوب برای خنک نگه داشتن ما هنگام کار ، هنگامی که در یک اتاق کنفرانس هستیم ، بدون داشتن دمیدن هوا.

نسخه ی نمایشی را بررسی کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=NR3O4djGx_k

هاب سنسور O3 از Delta Controls

سارا با دو نماینده از دلتا الکترونیک: جوزف اوبرل ، معاون توسعه شرکت و مایک گازانو ، مدیر بازاریابی.

هاب سنسور O3 از Delta Controlsیکی از محصولات نوآورانه ای که آنها ارائه می دادند هاب سنسور O3، که یک حسگر همه در یک است ، به نوعی مانند الکسا است ، که سطح CO2 ، دما ، نور ، کنترل کور ، حرکت ، رطوبت و سایر موارد را اندازه گیری می کند.

این محصول برای اتاق های کنفرانس ، کلاس های درس ، مهمان نوازی ، اتاق های هتل و … ایده آل است. این محصول در سقف قرار گرفته است اما دارای میکروفون و بلندگو است بنابراین می توانید با آن صحبت کنید یا از طریق بلوتوث متصل شوید.

در اینجا طعم کمی از مکالمه آنها وجود دارد:

جوزف: و ایده این هاب سنسور O3 ، حتی در سطح اتاق ، واقعاً ابتکاری است. و ما تنها کسانی در جهان هستیم که از این سنسورها (نامفهوم) استفاده می کنیم ، اما ایده این است که می بینید در آنجا مانند یک ویژگی الکسا خواهد بود.

کاربران می توانند با حسگر رابط کاربری را با صدای خود کنترل کنند. “چراغ ها را کم کنید ، پرده ها را ببندید ، درها را قفل کنید ، پروژکتورها را روشن کنید” ، هر آنچه می خواهید.

و سپس از منظر مدیریت تاسیسات ، ما بیشتر در مورد این موضوع فکر می کنیم: “من می دانم کاربران در اتاق چه کسانی هستند. من می دانم که ترجیحات آنها برای یک جلسه چیست. هنگامی که آنها به پروژکتور نیاز دارند تا دما را در این محدوده داشته باشند یا دوست داشته باشند. آنها دوست دارند پرده ها باز شوند ، آنها دوست دارند که پرده بسته شوند. ” بنابراین ، ما می توانیم از طریق حسگر نیز این کار را انجام دهیم.

بنابراین ، ما در مورد برچسب های امنیتی (نامفهوم) یا حتی تشخیص چهره با دوربین ها فکر می کنیم تا بدانیم چه کسی در اتاق است.

[More from AHR Expo: Ever-changing Environment of Facility Management]

سارا: حیرت انگیز است بنابراین ، این همان چیزی است که شما به من نشان دادید ، درست است؟

جوزف: این همان چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم.

مایک: این می تواند در سقف باشد و در پشت صحنه اجرا شود ، و واقعاً با نورپردازی ، پرده ها ، پروژکتور و همه چیز ارتباط برقرار کند.

جوزف: بنابراین (نامفهوم) قفل های درب است ، مناطق امنیتی مانند مناطق IT یا اتاق کنفرانس امن ، کنترل روشنایی ، (غیرقابل فهم) کنترل کور محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

مایک: مثلا، سارا جلسه ای با بلوتوث برگزار می کند ، با دوربین ، شما وارد سیستم شده اید. شما پروژکتور را می خواهید. دوست داری کمی باحال باشی سنسورهای عکس را بردارید ، آیا بیرون آن برای پروژکتور و تلویزیون خیلی روشن است؟ پرده ها را پایین بیاورید. همه کارها را به صورت سفارشی انجام دهید. خیلی نرم است.

سارا: و می توانید با آن صحبت کنید تا به او بگویید این کار را انجام دهد؟

مایک: کمی از آن یا توسط بلوتوث یا حسگرهای اشغال و ببینید چه خبر است. اما برای کنترل اتاق فرد ، به جای بال یا بیشتر از سبک کلی. اتاق کنفرانس ، آموزش ، مهمان نوازی در همان زمان به عنوان مثال.

جوزف: آره بنابراین ، میکروفون و بلندگو دارد. بنابراین ، برای انجام این کار تنظیم شده است. کمی پیچیده تر این بود که چگونه می توانید این کار را در اتاق انجام دهید زیرا در سقف (نامفهوم) است. بالاترین دما همیشه در سقف است. بنابراین ، ما مجبور بودیم الگوریتم ها و نرم افزارها را بگذاریم و کارهای زیادی را برای بالا بردن سنسور انجام دهیم (غیر قابل درک). بنابراین ، ادغام کنندگان ما آن را دوست دارند.

[End transcript]

مدل پشت بام تجاری Rheem

کریستوف برای گفتگو با کارول باشام از آنجا متوقف شد Rheem تجاری. آنچه که کارول برای گفتن در اینجا آورده است:

سلام ، اسم من کارول باشام است. من با تیم فروش تجاری Rheem هستم. و امروز می خواهم در مورد سیستم عامل جدید رنسانس با شما صحبت کنم. این مدل پشت بام 7 تا 12 تنی است که در ابتدای سال 2018 معرفی کردیم. ما برقی گازی بسته بندی شده ، خنک کننده بسته بندی شده داریم و به تازگی پمپ های گرمایشی بسته بندی شده جدید خود را نیز راه اندازی کرده ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=Lx5LGYuNkD0

یکی از ویژگی های خوب جدید در مورد این ، تشخیص پیشرفته ماست ، بنابراین اگر به صفحه کنترل ما نگاه کنید ، می بینید که چراغ های LED دو بخش هفت بخش داریم که به شما امکان می دهد در مورد تجهیزات چه خبر باشید و هر مسئله را بسیار تشخیص دهید. سریعتر از آنچه می توانستید داشته باشید.

همه کدهای تشخیصی ضبط شده اند و در قسمت داخلی صفحه کنترل قرار دارند تا به شما نشان دهند چه اتفاقی برای این واحد می افتد.

[End transcript]

فناوری مایع آرمسترانگ – مدیریت عملکرد فعال

به ازای آرمسترانگ ، این محصول یک نرم افزار داخلی است که یاد می گیرد ، پیش بینی می کند ، به طور خودکار تنظیم می شود و توصیه های بهینه سازی را در زمان واقعی ارائه می دهد. همراه با به روزرسانی تجهیزات و خدمات مشاوره ای ، نشان داده شده است كه Active Performance Management باعث بهبود بهره وری انرژی در سیستم های تهویه مطبوع بیش از 40 درصد می شود.

فناوری مایع آرمسترانگ - مدیریت عملکرد فعال

کریستف برای این تظاهرات از استیو لین در محل تماشاگران بود فناوری مایع آرمسترانگ غرفه


دو مقاله انتخاب شده برای مطالعه بعدی:

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *