طراحی فضایی برای مرگ و اندوه: خدمات پست توسط تابلو

0

[ad_1]

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 04

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 01

تابلو در طول 3 روز طراحی کپنهاگ یک طرح فضایی جدید برای خدمات پست ارسال کرد. یک سال بعد ، این آپارتمان به عنوان یک کلینیک درمانی مورد استفاده قرار می گیرد که غم و اندوه و مرگ را به طور مستقیم برطرف می کند. این گروه با ادغام هنر و طراحی در فرایند درمان ، با چندین هنرمند و طراح مترقی همکاری کرد ، قطعات را طراحی و اشیاء جدیدی را طراحی کرد که مشتریان را تشویق می کند تا با حواس خود درگیر شوند.

تیم خدمات پست را به عنوان یک توصیف می کند “استودیو تسهیل کار با بحث در مورد مرگ ، اندوه و تغذیه.” با توجه به غفلت از طراحی چنین فضایی ، تابلوهای عزیز کپنهاگ جوراب های خود را بالا کشیدند و به مناسبت آن بالا رفتند. از طریق مواد و فرم ، فضا از شرکت کنندگان استقبال می کند تا به شیوه ای جذاب با محیط ، اشیا و خود تعامل داشته باشند.

Tableau با هدایت Julius Værnes Iversen ، یک استودیوی چند رشته ای است که به عنوان گالری هنری ، استودیوی طراحی ، فروشگاه مفهومی و گل فروشی عمل می کند. این استودیو علاقه زیادی به طراحی محصول و استعداد همکاری دارد و اغلب با هنرمندان ، طراحان و صنعتگران مختلف در روند خلاقیت های جدید همکاری می کند. این روش که به دلیل تاسیسات گلدار بزرگ و کوچک خود در دانمارک مشهور است ، اخیراً وارد بازی طراحی داخلی شده است و ثابت می کند که باید مورد توجه قرار گیرد.

مربوط: تابلو فروشی گل در کپنهاگ توسط استودیو دیوید Thulstrup.

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 09

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 05

این استودیو با هدایت کل پروژه داخلی ، همه چیز را از انتخاب رنگ روی دیوارها تا انتخاب وسایل و مبلمان تنظیم کرد. این آپارتمان سخاوتمند شامل مناطق بیشماری از سلامتی است که شامل دو اتاق با سونا مادون قرمز خصوصی ، یک اتاق حرکت با یک باله دست ساز باله و یک فرش گرانیت لاستیکی سفارشی ، یک اتاق “تغذیه” ، یک میز ناخن مخصوص ساخته شده ، یک مخمل قرمز رنگ ارگانیک بلند است. نیمکت ، یک صندلی “بمب حاشیه ای” ، یک تخت خواب مخصوص ساخته شده ، و بسیاری دیگر از وسایل عجیب و غریب و فریبنده برای تعامل.

برای دفتر ، تیم یک میز کریستال منحصر به فرد ساخته شده از Azul Macaubas ، نوعی کوارتز ، ایجاد کرد. هنگام ورود به فضا ، بازدیدکنندگان با دیوارها و سقف هایی که با رنگ های نعناع ، اسطوخودوس ، آبی و حتی نقره ای رنگ آمیزی شده اند مواجه می شوند.

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 10

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 11

Tableau Post Service Concept Space Space Copenhagen عکس مایکل ریگارد Yellowtrace 12

هر اتاق شامل چندین قطعه هنری است که به طور خاص برای فضا ایجاد شده یا بر اساس هنر و طراحی تابلو انتخاب شده است. هنرمندان و طراحان در حال ظهور و استقرار از سراسر جهان هستند که شامل آثار Laurids Gallée ، Jacob Egeberg ، Kristine Mandsberg ، Carsten Inderelst ، Arnaud Eubelen و بسیاری دیگر است. همه اشیاء و قطعات با دقت انتخاب شده اند تا جریان خاصی از انرژی را در کل فضا ایجاد کنند و با عملکرد هر اتاقی که اجسام و قطعات در آن هستند کار کنند.

راهنمای ذاتی این فرایند مشتریان را تشویق می کند تا حواس خود را در نظر بگیرند ، با مواد مختلف بازی کنند ، به طراحی و هنر اجازه دهند تا بر آنها تأثیر بگذارد و آنها را در چاه احساسات و عواطف عمیق تر کند ، در حالی که هنوز فضایی برای باز کردن تجربه زندگی خود در آنها در نظر گرفته است. یک محیط امن

مرگ و اندوه موضوعاتی تابو در بسیاری از فرهنگ ها هستند که بحث آشکار درباره موضوعات را دشوار می کند. سرویس پست از رویکرد بازیگوشی ، کنجکاوی و خلاقیت از طریق اشیاء و قطعاتی که همه آنها داستان و شخصیت خاص خود را در پشت خود دارند استقبال می کند. هدف این فضا نه تنها زیباست ، بلکه مکانی است که هم بدن و هم ذهن درگیر و مراقبت از آن است.


[Images courtesy of Tableau. Photography by Michael Rygaard.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *