خانه درختی در یارای جنوبی توسط تمسین جانسون

0

[ad_1]

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 01

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 02

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 03

پروژه های بین المللی مسکونی گران قیمت تامسین جانسون نشان دهنده توانایی او در ترکیب قطعات مختلف در دهه ها و قاره ها به گونه ای است که به نظر می رسد کم اهمیت و طبیعی است. در اولین کتابش ، تامسین جانسون: فضاها برای زندگی، طراح داخلی تحسین شده استرالیایی ایده ها ، تصاویر و داستانهای خود را با خوانندگان به اشتراک می گذارد ، که در نشریه ای که هم منبع بصری غنی و هم مرجع طراحی است به پایان می رسد. این کتاب که با همکاری نویسنده مستقل استرالیایی و ویراستار کتاب فیونا دانیلز برای Rizzoli نوشته شده است ، در ماه سپتامبر منتشر شد.

جانسون از عناصر غافلگیری و حس بازی در طرح های خود استفاده می کند ، همانطور که در تضاد مقیاس ، استفاده جسورانه از هنر و ماهیت مجسمه سازی مبلمانی که او انتخاب می کند یا سفارش می دهد مشهود است. خانه درختی ، یکی از پروژه های متعددی که در کتاب ارائه شده است ، جشن راحتی ، شخصیت و طراحی کاربر پسند است ، زیرا جانسون میراث اروپایی را با ویژگی های سواحل مدرن استرالیا متعادل می کند.

در حومه شیک ملبورن در یارای جنوبی ، این آپارتمان سه خوابه ، در بالای یک ساختمان چهار طبقه آرت دکو ، لذت منحصر به فردی از تماشای باغ های گیاه شناسی سلطنتی شهر دارد. انبوهی از پنجره ها در یک طرف خط تاج درخت را دنبال می کنند ، فریم های فولادی اصلی آنها هر منظره سرسبز ظریف را به تصویر می کشد. حتی آن طرف آپارتمان نیز با فضای سبز همسایه روبرو است ، بنابراین واقعاً احساس می کنید که در میان درختان درخت قرار گرفته اید. در داخل ، فضای بسیار کمتر هوا بود. اتاق های خسته و قدیمی از نظر پوشیدگی بسیار بدتر به نظر می رسیدند ، از کمد های فرسوده و فرش گرفته تا محدودیت های عمده مانند آشپزخانه مخفی ، دو حمام کوچک ، و یک ورودی باریک که از طریق یک در محکم تیره به اتاق نشیمن منتهی می شد. “روده زدن” ممکن است یک کلمه خوشایند نباشد ، اما مطمئناً محدوده بازسازی مورد نیاز در اینجا را بیان می کند. جانسون آشپزخانه را دوباره پیکربندی کرد ، باز شد و دو حمام را به هم متصل کرد و یک حمام بزرگتر ایجاد کرد و برای ایجاد حس بهتر ورود ، بیشتر در جلو فرود آمد. برای شروع.

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 04

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 08

پس از اصلاح پنجره های قاب فولادی با کمی ترمیم-و رنگ سفید ترمیم کننده-درب محکم با یک جفت درب شیشه ای با قاب فولادی جایگزین شد. در عین رعایت سبک پنجره ها ، این افزودنی ساده همچنین باعث ایجاد بین ظرافت بیشتر بین ورودی و اتاق نشیمن شده است ، و باعث می شود اتاق دوم دنج تر ، سرعت جداگانه خود را نشان دهد ، در حالی که نور زیادی نیز وارد می کند. فریم های مشکی آنها درها را مشخص کرده و ظاهری مدرن و براق دارد که با سبک زندگی صاحب سازگار است. این فضا به عنوان مرکز عقب نشینی و سرگرمی عمل می کند ، اما مانند یک آپارتمان پاریسی با حاشیه شهری زیبا ، مدرن و در عین حال بی انتها به نظر می رسد.

فضای سبز خارج از خانه رنگ کافی را برای طراحی داخلی تک رنگ قوی ایجاد کرده است ، که به طور کامل در منطقه نشیمن قابل مشاهده است. بر روی یک دیوار ، چهار اثر هنری یک گروه زنده و سیاه و سفید را ارائه می دهند: نقاشی بازیگر و هنرمند استرالیایی نوح تیلور ، دو عکس از ماکس دوپاین مدرنیست فقید استرالیایی و یکی از عکاس فرانسوی ساکن سیدنی ، فلیکس فارست. زوایای قاب های مشکی آنها گوشه های درها را منعکس می کند و در انحنای ارگانیک آینه ای با قاب سیاه بر روی دیوار دیگر با تضاد شکل یافته ای برخورد می کند. در دو طرف آینه ، منحنی های بیشتری به شکل قفسه های قوسی شکل و در دیوارهای سفید اضافه شده است. طاق ها عنصر آرت دکو کوچکی را به اتاق می آورند و در قسمت های دیگر بر روی زوایای تیز اثر نرم کننده دارند.

در زیر ، مبلمان تصویر دیگری از شکل و لحن متضاد را ارائه می دهد. خطوط دقیق یک جفت صندلی چرمی مشکی ماریو بوتا در دهه 1980 ، قاب آثار هنری روبرو را منعکس می کند. چین و چروکهای مجلل و تزیین قطعات مجاور آنها با یک شباهت متفاوت متمایز می شود: یک مبل Living Divani با پنبه سفید سفید و یک صندلی نمادین دهه 1970 Le Bombole توسط ماریو بلینی ، پوشیده از پارچه بلغور جو دوسر. در مرکز ، طراحی جعبه مانند یک میز قهوه خوری از فولاد ضد زنگ توسط ویلی ریزو با بافت طبیعی کف سیزال جدید تعدیل شده است. این برتری بین خطوط قوی و نرم ، سیاه و سفید ، خطوط و منحنی ها در آپارتمان ، در تصاویر مختلف ظاهر می شود. در اینجا این حس وجود دارد که هیچ جنبه ای کاملاً زنانه یا مردانه نیست ، که همه چیز ممکن است. در قفسه های قوسی مجموعه فوق العاده ای غیر معمول از سرامیک های انسان شناس فرانسوی دهه 1920 قرار گرفته است که هر کدام دارای پاهای کوچکی هستند و قسمت های مختلف صورت را نشان می دهند.

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 10

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 12

Tamsin Johnson Treehouse Domain Rd South Yarra Luxury Home Photo Sean Fennessy Yellowtrace 11

“من همیشه می خواستم یک آشپزخانه فولادی ضد زنگ طراحی کنم. من به نظر می رسم که مطالب به زیبایی کم رنگ شده اند و در اینجا این یک همراه مناسب برای سبک زندگی ساده صاحب است. “ می گوید جانسون در این آشپزخانه ، صفحات بدون درز از فولاد ضد زنگ ، روی میز ، محدوده و حتی قفسه های شناور را پوشانده اند ، با انبار ، یخچال و سایر لوازم پشت درهای فولادی ضد زنگ که از طریق قفل فشار باز می شوند. نازک کاری با دست و بدون داشتن دستگیره و برس زرق و برق دار به خودی خود به یک اثر هنری تبدیل می شود. در اینجا ، عناصر نرم کننده عبارتند از کف پارکت ، با گرمای لحن و جزئیات آن ، و پشت چسب در سنگ مرمر Calacatta Viola ، رنگ صورتی ، بنفش و قهوه ای آن موجی از رنگ را وارد فضا می کند. سنگ مرمر باقی مانده برای ایجاد بالای یک میز کنسول کوچک ، ایجاد تعادل با پایه فولادی سیاه شده بود. این در فضای ورودی جدید با ترکیبی از اجسام التقاطی روی دو گلدان شیشه ای ، یک مورانو تیز و یک Daum صاف ، در کنار یک مجسمه سینه مرمر سفید و یک نیم تنه بتنی سیاه ، هر دو توسط کلی ورستلر ، نشسته است. بازی های بیشتر روی فرم و پایان بازی ، در مکانی که تفاوت های ظریف آن بسیار فراتر از سیاه و سفید است.

کتاب تامسین فضاهایی برای زندگی در حال حاضر موجود است ، با نسخه های موجود اینجا، در همه کتابفروشی های خوب و به تنهایی تامسین سایت اینترنتیبه


[Images courtesy of Tamsin Johnson. Photography by Sean Fennessy.]

About The Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *